Povezane vesti
Lažni saudijski princ dobio 18 godina robije
RTS 02.06.2019
Čovek koji se više puta predstavljao kao saudijski monarh, kako bi prevario investitore i živeo „na visokoj nozi“ osuđen je na 18 godina zatvora. Prevara je propala pošto je jednoj žrtvi postao sumnjiv, jer ga je videla kao jede svinjetinu, što je… »
“Imitatoru” saudijskog princa zbog prevare 18 godina robije
IndeksOnline 02.06.2019
MAJAMI – Čovek koji se više puta predstavljao kao saudijski monarh, kako bi prevario investitore i živeo “na visokoj nozi” osuđen je na 18 godina zatvora. Njegova prevara je propala nakon što je jednoj žrtvi postao sumnjiv, jer ga je videla kao jede… »
Lažni princ "pao" zbog slanine: “Imitatoru” saudijskog princa iz Kolumbije 18 godina robije
Telegraf 02.06.2019
Entonija Ginjaka je usvojila porodica iz Mičigena, a otac i majka su se kasnije razveli. Čovek koji se više puta predstavljao kao saudijski monarh, kako bi prevario investitore i živeo "na visokoj nozi" osuđen je na 18 godina zatvora. Entoni Ginjak (48)… »
Vesti dana »

Tramp skeptičan u pogledu mogućnosti da Ukrajina povrati okupirane teritorije
Beta pre 1 satjoš 47 povezanih

Sijarto: Mađarska razmatra pravne mere protiv EK zbog zabrane ruskog gasa
RTV pre 1 satjoš 102 povezane

Partizan posle produžetka „ukrotio pantere“ – Zvezdina stotka u Pioniru
Sputnik pre 11 minutajoš 26 povezanih