Povezane vesti

"Akcija kosovske policije bila protiv kriminala, nije bilo razloga da KFOR reaguje"

"Akcija kosovske policije bila protiv kriminala, nije bilo razloga da KFOR reaguje"

Glas Amerike 03.06.2019
Operacija Kosovske policije od prošlog utorka sprovedena je u različitim opštinama na Kosovu, ne samo na severu, i njen rezultat je hapšenje pojedinih policajaca i civila različite nacionalnosti, pa stoga nije bilo nikakve međuetničke… »
Graso: KFOR ne može da daje informacije u ime drugih

Graso: KFOR ne može da daje informacije u ime drugih

Danas 03.06.2019
Portparol KFOR-a za Danas o kritikama koje je o njemu izrekao predsednik Srbije Kosovska policija je odgovorna za svoje akcije, kada je reč o operacijama sprovođenja zakona. Mnogo se diskutuje o tome da li je data informacija ili ne, ali možete da… »
Kfor: Nije bilo razloga za reakciju, akcija u cilju smanjenja kriminala, to svima ide u korist

Kfor: Nije bilo razloga za reakciju, akcija u cilju smanjenja kriminala, to svima ide u korist

Beta 03.06.2019
Kosovska policija je odgovorna za svoje akcije, kada je reč o sprovodjenju zakona, a ja sam tokom intervjua za TV Prvu rekao da je "svako bio informisan" što znači da je ta informacija bila ranije obelodanjena ali ne od KFOR, rekao je, u intervuju za… »
Graso: KFOR ne može da daje informacije u ime drugih

Graso: KFOR ne može da daje informacije u ime drugih

Slobodna Evropa 03.06.2019
Kosovska policija je odgovorna za svoje akcije, kada je reč o sprovođenju zakona, a ja sam tokom intervjua za TV Prva rekao da je "svako bio informisan" što znači da je ta informacija bila ranije obelodanjena ali ne od KFOR-a, rekao je, u intervuju za… »
Graso: KFOR nadgledao akciju, procenjeno da intervencija nije bila potrebna

Graso: KFOR nadgledao akciju, procenjeno da intervencija nije bila potrebna

N1 Info 03.06.2019
Kosovska policija je odgovorna za svoje akcije, kada je reč o sprovođenju zakona, a ja sam tokom intervjua za tv Prvu rekao da je "svako bio informisan" što znači da je ta informacija bila ranije obelodanjena ali ne od KFOR-a, rekao je u intervuju za… »

Vesti dana »