Povezane vesti
Srpski duvan prelazi granice: Otvoren novi pogon u Senti
Večernje novosti 03.06.2019
U prisustvu premijerke, JTI u Senti pustio u rad novu proizvodnu liniju vrednu tri miliona dolara. Umesto uvoza, sada će se izvoziti i novi brendovi. Dosad uložili 180 miliona $. U POGONIMA JTI (Japan tobako internešnal) u Senti u ponedeljak je puštena u… »
Japan Tobacco International investirao tri miliona dolara u fabrici u Senti
N1 Info 03.06.2019
Japan Tobacco International (JTI), najveći japanski investitor u Srbiji, danas je u svojoj fabrici u Senti pokrenuo proizvodnu liniju vrednu tri miliona američkih dolara. Kako je saopšteno, novu liniju zvanično su pustili u rad predsednica Vlade Srbije… »
Otvoren novi pogon JTI u Senti
RTS 03.06.2019
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović obišli su kompaniju Japan Tobacco International, u Senti, u kojoj je u rad puštena nova proizvodna linija za pakovanje cigareta, investicija vredna tri miliona dolara. Japan… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

UŽIVO (FOTO, VIDEO) Protest „Srbija se umiriti ne može“: Na Novom Beogradu policija bacila suzavac i šok bombe, incidenti u Valjevu i Novom Sadu
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Er Kanada obustavlja letove: Štrajk više od 10.000 stjuardesa izazvao globalni haos
Blic pre 2 satajoš 1 povezana