Povezane vesti
Završen drugi startap program OTP banke
Beta 03.06.2019
Završen je OTP startap program, drugi medjunarodni akcelerator program OTP banke u Madjarskoj, a devet kompanija koje su učestvovale u programu predstavile su stručnjacima, potencijalnim investitorima i menadžmentu kreditne institucije rezultate… »
Završen drugi startap program OTP Banke
Kamatica 03.06.2019
Završen je OTP startap program, drugi međunarodni akcelerator program OTP Banke u Mađarskoj. Na završnom Demo danu, devet kompanija koje su učestvovale u Programu predstavile su stručnjacima, potencijalnim investitorima i menadžmentu kreditne institucije… »
Vesti dana »
Novi zemljotres pogodio Venecuelu Spasioci i dalje tragaju za preživelima: "Još uvek se tresem od straha"
Blic pre 3 satajoš 51 povezana
(Video) Lider SNS stigao sa bajkerima na plato ispred Palate Srbija Vučević: Očekujem važne poruke za budućnost Srbije, dosta je bilo podela
Dnevnik pre 1 danjoš 103 povezane
Desničarski izraelski ministar protiv premijera Netanjahua: Sporazum sa Libanom velika greška, tražim glasanje vlade
Kurir pre 3 satajoš 91 povezana
(Video) Vožnja kakvu vozači čekaju godinama: Otvorena važna deonica Moravskog koridora
Dnevnik pre 1 danjoš 38 povezanih



