Povezane vesti

Vesić najavio: Sutra probna vožnja tramvaja preko Mosta na Adi (foto)

Vesić najavio: Sutra probna vožnja tramvaja preko Mosta na Adi (foto)

Kurir 04.06.2019
Večeras do ponoći biće završeni svi radovi i sutra će prvi tramvaj proći trasom kojom će Banovo brdo, odnosno Čukarica biti „spojena” tramvajskim šinama sa Novim Beogradom, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Prema njegovim… »
Kreće tramvaj preko Mosta na Adi

Kreće tramvaj preko Mosta na Adi

Mondo 04.06.2019
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da će tramvaj sutra početi da vozi trasom preko Mosta na Adi, koji spaja Čukaricu sa Novim Beogradom. Foto: Mondo/Stefan Stojanović ilustracija Vesić je istakao da će u narednih mesec… »
Sutra će preko Mosta na Adi proći prvi tramvaj

Sutra će preko Mosta na Adi proći prvi tramvaj

Telegraf 04.06.2019
Radovi su trajali skoro godinu i po dana, a koštali su skoro 1,6 milijardi dinara. Prva test vožnja tramvajskim šinama preko Mosta na Adi obaviće se sutra, a saobraćaj će preko te važne tramvajske deonice kojom će se Čukarica i Rakovica povezati… »
Vesić: Saobraćaj u centru Beograda biće pušten do 1. septembra

Vesić: Saobraćaj u centru Beograda biće pušten do 1. septembra

Beta 04.06.2019
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je danas da će saobraćaj u centru Beograda biti pušten do 1. septembra i da će do tada biti završena i  rekonstrukcija Karadjordjeve ulice. Vesić je za Pink najavio i da će od sledeće godine krenuti… »

Vesti dana »