Povezane vesti
U Vranju otvoren 8. Festival evropskog filma
Jug press 04.06.2019
VRANJE Festival evropskog filma počeo je, u ponedeljak, projekcijom dokumentarca „Tišina drugih“ u Biblioteci „Bora Stanković“ u Vranju. Reč je o španskomdokumentarcu u režiji Almudenea Karaseda i Roberte Bahare, snimljen 2018. godine u… »
Putujući Festival evropskog filma u Vranju
RTS 04.06.2019
Putujući, 8. Festival evropskog filma turneju je počeo sinoć u Vranju, u prostoriji biblioteke "Bora Stanković". Nova evropska filmska ostvarenja prikazivaće se u još osam gradova, do kraja avgusta. Festival organizuje Delegacija EU u Srbiji i deo… »
Otvoren Festival evropskog filma u Vranju
Jugmedia 04.06.2019
Ideja da festival postane putujući javila se kao poreba za decentralizacijom kulture, jer ovakvi događaji nisu toliko zastupljeni u manjim mestima, istakla je Marija Stevuljević iz beogradskog EU info centra, koja je sinoć u Biblioteci „Bora… »
Počeo Festival evropskog filma u Vranju
OK radio 04.06.2019
Festival evropskog filma u Javnoj biblioteci „Bora Stanković” u Vranju svečano je otvorila Marija Stevuljević iz beogradskog EU info centra. - Ideja da festival postane putujući javila se kao potreba za decentralizacijom kulture, jer je niška… »
Vesti dana »
Vens: Trampov plan o povećanju carina pokazuje da SAD neće više biti iskorišćavane
RTV pre 2 satajoš 2 povezane
Rus pretučen u Beogradu: Huligani ga napali na Voždovcu, pa opljačkali: Policija traga za huliganima
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Lider najveće gruzijske opozicione stranke uhapšen dok su demonstranti blokirali auto-put
Blic pre 2 satajoš 1 povezana