Povezane vesti
Hrvat nije želeo Rome za komšije: Kada su kupili susednu kuću uradio nešto užasno u njihovom ambaru
Kurir 05.06.2019
Muškarac (27) iz Podravskih Sesveta zapalio je ambar na imanju do njegovog, jer ga je kupila romska porodica iz Đurđevca. Incident se dogodio prošlog četvrtka, a tom prilikom je pričinjena šteta od 5.000 kuna (oko 674 evra), prenosi Index. Kako je… »
Nije želeo da žive U njegovom komšiluku: Mladić zapalio imanje romske porodice
Večernje novosti 05.06.2019
Muškarac (27) iz Podravskih Sesveta zapalio je ambar na imanju do njegovog, jer ga je kupila romska porodica iz Đurđevca. Muškarac (27) iz Podravskih Sesveta zapalio je ambar na imanju do njegovog, jer ga je kupila romska porodica iz Đurđevca. Incident… »
Hrvat zapalio ambar na imanju romske porodice, nije hteo da mu budu komšije: Pretio da će im uništiti i kuću
Telegraf 05.06.2019
Vlasnike zapaljenog imanja šokirao je postupak 27-godišnjaka, zbog čega razmišljaju da od bivše vlasnice zatraže povraćaj novca i otkažu dogovorenu kupovinu. Muškarac (27) iz Podravskih Sesveta zapalio je ambar na imanju do njegovog, jer ga je kupila… »
Vesti dana »
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
(Video) Rekli su mu: „Nikad nećeš uspeti“ – Danas Muzafer Čepeljac stoji na pobedničkom postolju
IndeksOnline pre 2 satajoš 1 povezana






