Povezane vesti

Vučić i Tači o budućnosti dijaloga na konferenciji u Bratislavi

Vučić i Tači o budućnosti dijaloga na konferenciji u Bratislavi

Slobodna Evropa 06.06.2019
Predsednici Srbije i Kosova Aleksandar Vučić i Hašim Tači borave u Bratislavi na međunarodnoj konferenciji koju organizuje “GlobSec”. Na “Bratislava Forumu” GlobSec-a, predsednik Tači će učestvovati na panelu gde će se diskutovati o… »
Vučić najavio opšte izbore za 2020, opozicija kaže da se uplašio za legitimitet

Vučić najavio opšte izbore za 2020, opozicija kaže da se uplašio za legitimitet

N1 Info 06.06.2019
Građani će na birališta u martu ili aprilu sledeće godine, najavio je predsednik Aleksandar Vučić. U isto vreme biće organizovani izbori na svim nivoima, osim predsedničkih, što znači da će nakon serije vanrednih, naredno glasanje biti onda… »
Vučić upozorio da je Haradinaj prevarant: Pokušaće da pređe Angelu Merkel! Razočaran sam u EU

Vučić upozorio da je Haradinaj prevarant: Pokušaće da pređe Angelu Merkel! Razočaran sam u EU

Kurir 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je ponašanje Srbije uvek konstruktivno i da želi da razgovara o kompromisnom rešenju kosovskog problema. "Ali kako da razgovaramo o rešavanju problema kada čujete da oni žele da formiraju veliku… »
Vučić u Bratislavi: Sa Tačijem se tamo neću sastajati, ali tamo odlazim sa osmehom! Predsednik na panelu o dijalogu…

Vučić u Bratislavi: Sa Tačijem se tamo neću sastajati, ali tamo odlazim sa osmehom! Predsednik na panelu o dijalogu…

Kurir 06.06.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na međunarodnoj konferenciji "GlobSeC" koja danas počinje u Bratislavi i traje do subote, 8. juna. Vučić je gostujući jutros na TV Prva rekao da ga u Bratislavi očekuju i razgovori sa… »
Vučić: Razgraničenje je apsolutno najzdravije za Srbiju i Srbe

Vučić: Razgraničenje je apsolutno najzdravije za Srbiju i Srbe

N1 Info 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u Bratislavi, na međunarodnoj konferenciji u organizaciji GlobSec, reći istinu i da je potrebno da Amerika privoli Prištinu da ukine takse na srpsku robu. On je za TV Prva rekao da će tamo… »
Predsednik: Izbori u martu ili aprilu sledeće godine; Ne zanima me ko će da mi "zabije nož u leđa"

Predsednik: Izbori u martu ili aprilu sledeće godine; Ne zanima me ko će da mi "zabije nož u leđa"

Večernje novosti 06.06.2019
Upitan da li će uz izbore biti održan i referendum, predsednik je odgovrio da ukoliko bi imao šta da ponudi građanima on bi to rado učinio, ali, dodao je, nije tako. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će parlamentarni… »
Vučić: Ja sam za razgraničenje na Kosovu

Vučić: Ja sam za razgraničenje na Kosovu

Slobodna Evropa 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se zalaže za razgraničenje na Kosovu ocenivši da je to "apsolutno najzdravije za Srbiju i Srbe". On je za televiziju Prva rekao i da će referendum na tu temu biti raspisan ako bude imao nešto… »
VUČIĆ: Izbori na svim nivoima na proleće iduće godine

VUČIĆ: Izbori na svim nivoima na proleće iduće godine

Moj Novi Sad 06.06.2019
Parlamentarni, pokrajinski i lokalni izbori biće održani sledeće godine na proleće, u martu ili aprilu, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Gostujući na TV Prva, Vučić je istakao da će izbori biti redovni. Upitan da li će uz izbore biti… »
Saznajemo: Vučić i Tači sutra u Bratislavi Susret na panelu o budućnosti Kosovu, Vučić na marginama i sa Rikerom

Saznajemo: Vučić i Tači sutra u Bratislavi Susret na panelu o budućnosti Kosovu, Vučić na marginama i sa Rikerom

Blic 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestovaće sutra na političko-bezbednosnom forumu GLOBSEC u Bratislavi, a među učesnicima forma naći će se i predsednik privremenih Kosovskih institucija Hašim Tači. Vučić će sutra učestvovati na panelu o… »
Vučić o Kosovu: Razgraničenje najzdravija opcija, ali građani su bili protiv toga i ja sam to razumeo

Vučić o Kosovu: Razgraničenje najzdravija opcija, ali građani su bili protiv toga i ja sam to razumeo

Blic 06.06.2019
Predsednik Srbije Alerksandar Vučić najavio je da će sutra u Bratislavi, na konferenciji "„Globsec"“ govoriti istinu o stanju na Kosovu i Metohiji i od Amerikanaca tražiti pomoć da Priština ukine takse. Gostujući u jutarnjem programu TV Prva… »
Vučić uživo u jutarnjem: Izbori će biti u martu ili aprilu! Od amerike ću tražiti pomoć za ukidanje taksi

Vučić uživo u jutarnjem: Izbori će biti u martu ili aprilu! Od amerike ću tražiti pomoć za ukidanje taksi

Kurir 06.06.2019
Želimo da razgovaramo o rešavanju problema, ali kako da razgovaramo o tome kada se spominje stvaranje velike Albanije, kada Hašim Tači kaže da neće da dozvoli formiranje zajednice srpskih opština, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
RTS: Vučić i Tači u petak na panelu o budućnosti dijaloga u Bratislavi

RTS: Vučić i Tači u petak na panelu o budućnosti dijaloga u Bratislavi

N1 Info 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće sutra na međunarodnoj konferenciji u Bratislavi na panelu o budućnosti dijaloga Beograda i Prištine, prenela je Radio-televizija Srbije (RTS). Po navodima RTS-a, skupu će prisustvovati i predsednik… »
Vučić i Tači danas u Bratislavi o budućnosti dijaloga sa Prištinom

Vučić i Tači danas u Bratislavi o budućnosti dijaloga sa Prištinom

Danas 06.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće danas na međunarodnoj konferenciji u Bratislavi na panelu o budućnosti dijaloga Beograda i Prištine, prenela je danas Radio-televizija Srbije (RTS). Po navodima RTS-a, skupu će prisustvovati i… »
"Novosti" saznaju: Vučića očekuje mučan razgovor s Tačijem

"Novosti" saznaju: Vučića očekuje mučan razgovor s Tačijem

Večernje novosti 06.06.2019
Predsednik u petak u Slovačkoj na političko-bezbednosnom forumu. Šef države brani stav da dogovor oko formiranja ZSO ne sme da se prenebregne. PRVI čovek Srbije Aleksandar Vučić i predsednik privremenih institucija u Prištini Hašim Tači trebalo… »

Vesti dana »