Povezane vesti
Preko 100 mrtvih: Vojska ubila demonstrante u Sudanu, nađeno 40 tela u Nilu
Blic 06.06.2019
Broj poginulih u demonstracijama koji su se održali ovog ponedeljka u Sudanu popeo se na stotinu nakon što je u reci Nil pronađeno još 40 tela, piše CNN. Prema izveštaju Središnjeg odbora sudanskih lekara (CCSD), 60 demonstranata ubila je vojska prilikom… »
Nilom plutalo još 40 tela: Više od 100 ljudi ubijeno na protestu kada je vojska Sudana upala u kamp demonstranata!
Kurir 06.06.2019
U reci Nil pronađeno je još 40 tela tako da se broj poginulih u demonstracijama održanih u ponedeljk u Sudanu popeo se na više od 100. Prethodno je saopšteno da je prema izveštaju Središnjeg odbora sudanskih lekara (CCSD) vojska ubila 60 demonstranata… »
Novi bilans: U Sudanu 101 osoba stradala u rasturanju protestnog kampa
Danas 05.06.2019
Organizatori protesta u Sudanu saopštili su večeras da se broj stradalih u proterivanju protestnog kampa u Kartumu popeo na više od 101. Vojska koja upravlja Sudanom krenula je u ponedeljak u nasilno rasturanje protestnog kampa ispred njihovog… »
Vesti dana »
Gori u Hrvatskoj! U 7 ujutru bilo više od 30 stepeni, rekordno toplo u Dubrovniku
Blic pre 17 minutajoš 34 povezane
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči
Beta pre 3 satajoš 48 povezanih
Ko je kriv za kršenje prekida vatre: Amerika i Iran nastavili napade
Južne vesti pre 3 satajoš 38 povezanih
Ukleti broj 96 - surovije od ovoga ne može! Nesreća koja će ući u istoriju fudbala!
Kurir pre 27 minutajoš 31 povezana
Arhiv javnih skupova: U subotu u Beogradu, na skupu pristalica vlasti bilo 32.500 ljudi
Glas Šumadije pre 57 minutajoš 18 povezanih



