Povezane vesti

Jk kasni za holivudom samo 10 godina! Pop diva ponosno nastupala sa fejk kacigom Mini Mausa, a sve šokirala kilažom…

Jk kasni za holivudom samo 10 godina! Pop diva ponosno nastupala sa fejk kacigom Mini Mausa, a sve šokirala kilažom…

Kurir 06.06.2019
Jelena Karleuša zapalila je masu kada se pojavila u roze kombinaciji skinuvši sa sebe sve što je mogla skinuti. Međutim, roze kaciga koja je u prvi mah mislila da je sve oduševila, zapravo je fejk replika nekadašnje crne kacige Rijane. Naime, pop… »
Gazio sam je po medijima, a onda mi je karleuša lupila šamarčinu: Đorđe David prvi put došao na nastup Jelene Karleuše i…

Gazio sam je po medijima, a onda mi je karleuša lupila šamarčinu: Đorđe David prvi put došao na nastup Jelene Karleuše i…

Kurir 06.06.2019
Đorđe David, koji je zajedno sa Jelenom Karleušom u žiriju Zvezde Granda, prvi put je bio na nastupu pevačice, koja je naspupila prvi put u Beogradu posle smrti majke Divne. "Zato što je privatna takva kakva jeste, došao sam. Pošto smo sad… »
Poznati fudbaler na nastupu Jelene Karleuše!

Poznati fudbaler na nastupu Jelene Karleuše!

Svet plus 06.06.2019
Jelena Karleuša sinoć je nastupila u Beogradu, prvi put posle smrti majke Divne, a u klub se pojavila u neobičnoj kombinaciji. Na nastup je stigla sat vremena posle ponoći u pratnji svog tima i obezbeđenja. Poznati fudbaler na nastupu Jelene… »
Ljuljao se splav: Prvi nastup u Beogradu posle divnine smrti: Jelena Karleuša se na bini pojavila kao Mini Maus ogrnut perjem

Ljuljao se splav: Prvi nastup u Beogradu posle divnine smrti: Jelena Karleuša se na bini pojavila kao Mini Maus ogrnut perjem

Večernje novosti 06.06.2019
Jelena je izašla pred pzbliku u kompletno roze izdanju, ali ono što je privuklo najviše pažnje jeste roze kaciga sa ušima Mini Mausa. PEVAČICA Jelena Karleuša sinoć je prvi put nastupila u Beogradu posle smrti majke Divne. Ona se na beogradskom… »
Jelena Karleuša napravila lom u Beogradu: Pojavila se sva u roze kao seksi Mini maus, a onda zamešala guzom! Kad vidite ko…

Jelena Karleuša napravila lom u Beogradu: Pojavila se sva u roze kao seksi Mini maus, a onda zamešala guzom! Kad vidite ko…

Kurir 06.06.2019
Jelena Karleuša nastupila je prestonici prvi put posle posle smrti majke Divne, a u klub se pojavila u neobičnoj kombinaciji. Na nastup je stigla sat vremena posle ponoći u pratnji svog tima i obezbeđenja. Bila je veoma raspoložena, smeškala se sve… »

Vesti dana »