Povezane vesti
Ivica Tončev: Idemo ka EU, ali ostajemo sa Rusijom u dobrim, bratskim odnosima
Kurir 06.06.2019
Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Ivica Tončev, komentarišući za Radio Slobodna Evropa potencijalno okretanje Srbije ka Rusiji, rekao je da Evropska unija za Srbiju nema alternativu i da su sa Rusijom bratski odnosi. Tončev, koji je i… »
Tončev: EU za Srbiju nema alternativu
Danas 06.06.2019
„Ne postoji nikakva alternativa za Srbiju i jedini put kojim ova država ide je Evropska unija“, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Ivica Tončev, državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Srbije (MSP). Dodaje da je to jasna politika… »
Srpski san o ruskoj alternativi
Slobodna Evropa 06.06.2019
"Ne postoji nikakva alternativa za Srbiju i jedini put kojim ova država ide je Evropska unija", uverava u izjavi za Radio Slobodna Evropa (RSE) Ivica Tončev, državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Srbije (MSP). Dodaje da je to jasna politika… »
Vesti dana »
Pojačana kontrola vozača dvotočkaša na putevima u Srbiji do 7. juna
Plus online pre 1 satjoš 38 povezanih
RHMZ izdao hitno upozorenje: Pljuskovi od danas, meteorolozi najavljuju nepogode širom Srbije
Euronews pre 35 minutajoš 41 povezana
Počela sa radom Sajber straža - sajt za prijavljivanje internet prevara
Radio 021 pre 50 minutajoš 16 povezanih





