Povezane vesti
FOTO: Nakon 25 godina počinje rešavanje pitanja napuštenog gradilišta u Pašićevoj 19
Radio 021 06.06.2019
Novosadska vlast je odlučila da posle četvrt veka konačno reši pitanje nezavršenog objekta u Pašićevoj 19, saznaje 021.rs. Ovo nesuđeno sedište Zavoda za zaštitu spomenika kulture Novog Sada nikada nije dovršeno zbog toga što je prvobitni izvođač stao sa… »
Počinje rešavanje pitanja napuštenog gradilišta u Pašićevoj 19
NoviSad.com 06.06.2019
Novi Sad - Novosadska vlast je odlučila da posle četvrt veka konačno reši pitanje nezavršenog objekta u Pašićevoj 19, saznaje portal 021.rs. Ovo nesuđeno sedište Zavoda za zaštitu spomenika kulture Novog Sada nikada nije dovršeno zbog toga što je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: Sunčano i toplo, za vikend toplije
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 23 povezane
U Srbiji trenutno aktivno 10 požara: U Deliblatskoj peščari plamenom zahvaćeno 2.000 hektara, na Stolovima se sa vatrom bori više od 100 vatrogasaca
Nova pre 44 minutajoš 31 povezana
U narednih sedam dana dizel skuplji, a benzin jeftiniji za dva dinara po litru
RTV pre 9 minutajoš 13 povezanih
"Jedna od najgadnijih noći": U Omišu zbog požara evakuisano oko 1.500 ljudi, sedmoro povređenih životno ugroženo
Newsmax Balkans pre 19 minutajoš 47 povezanih
Advokatica građana: Predmet se neopravedano prolongira, pokušavaju da javnosti lažno prikažu da se događaji od 14. avgusta nisu desili
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih


