Povezane vesti
Privredna komora Srbije pozvala privrednike iz poplavljenih područja da prijave štetu
Novi magazin 06.06.2019
Privredna komora Srbije pozvala je kompanije na području Kraljeva i Lučana čije je poslovanje ugroženo usled vremenskih nepogoda i poplava da se obrate najbližoj regionalnoj privrednoj komori i prijave problem, kako bi se što efikasnije našlo rešenje za… »
PKS pozvala firme pogođene poplavama da prijave štete
Dnevnik 06.06.2019
BEOGRAD: Privredna komora Srbije pozvala je danas kompanije pogođene poplavama na području Grada Kraljeva i opštine Lučani da se obrate najbližoj regionalnoj privrednoj komori i prijave problem, kako bi se što efikasnije našlo rešenje za bržu sanaciju… »
Vesti dana »
CIK nije verifikovala Srpsku listu za izbore 28. decembra: oglasio se OEBS
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
"Studenti nastavljaju najnormalnije da studiraju" oglasio se Mića Jovanović nakon oduzimanja dozvole Megatrendu, evo šta su uputstva iz Ministarstva prosvete
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
(Video) Veliki požar u bolnici u Trebinju: Zapalio se krevet na odeljenju neurologije, doktori sprečili tragediju
Blic pre 2 satajoš 1 povezana




