Povezane vesti
Ambasada SAD: Dačić bi trebalo da razmisli o svojim postupcima
Glas Amerike 06.06.2019
„Umesto što uništava novčanicu sa likom velikog američkog naučnika i državnika Bendžamina Frenklina, ministar Dačić bi možda mogao da razmisli o njegovoj izjavi: 'Budi u ratu sa svojim porocima, u miru sa svojim susedima'”, navodi se u odgovoru Ambasade… »
Ambasada SAD Dačiću: Neka razmisli o svojim postupcima
Al Jazeera 06.06.2019
Američka ambasada u Beogradu reagirala nakon što je šef diplomatije Srbije na novčanici od 100 dolara ispisao 'Kosovo je Srbija'. Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu poručila je da bi ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić trebao… »
Ambasada SAD se oglasila povodom Dačićevog ispisivanja "Kosovo je Srbija" na novčanici od 100 dolara
Telegraf 06.06.2019
Ministar Dačić bi možda mogao da razmisli o njegovoj izjavi "Budi u ratu sa svojim porocima, u miru sa svojim susedima" - navodi se u saopštenju. Ambasada SAD u Beogradu reagovala je posle poteza šefa srpske diplomatije Ivice Dačića, koji se priključio… »
Vesti dana »

Podignuta optužnica protiv Gorana Vesića i 12 osoba zbog pada nadstrešnice
Nova pre 9 minutajoš 19 povezanih

Hladni front juri ka Srbiji! Temperatura drastično pada, i do 15 stepeni! Stiže olujni vetar, evo i kada
Telegraf pre 19 minutajoš 22 povezane