Povezane vesti
Vozovi staju u 10 časova: Železničari u štajku upozorenja jer im nisu povećane plate
Blic 07.06.2019
Sindikati u Željeznicama RS održaće danas, od 10 sati, polučasovni štrajk upozorenja, nakon što sa upravom preduzeća nisu postigli dogovor o traženom povećanju plata. Sindikalni predstavnici razgovarali su u sredu s predstavnicima uprave ŽRS… »
Vozovi će danas stati tačno u 10 sati: Železničari besni jer im nisu povećane plate
Telegraf 07.06.2019
Nisu hteli da nam daju pisanu garanciju o povećanju plata, kažu iz sindikata. Sindikati u Železnicama Republike Srpske (RS) održaće danas, od 10 sati, polučasovni štrajk upozorenja, nakon što sa upravom preduzeća nisu postigli dogovor o traženom… »
Vesti dana »
![„Sretnimo se na Sretenje“: Studenti pozvali na protest i 15-časovnu blokadu u Kragujevcu](https://nstatic.net/614/38930614zdtkwn.jpg)
„Sretnimo se na Sretenje“: Studenti pozvali na protest i 15-časovnu blokadu u Kragujevcu
N1 Info pre 2 satajoš 10 povezanih
![BLOG: U toku blokada Pupinovog mosta, u Nišu počela protestna šetnja](https://nstatic.net/922/38929922ljozsw.jpg)
BLOG: U toku blokada Pupinovog mosta, u Nišu počela protestna šetnja
N1 Info pre 30 minutajoš 34 povezane