Povezane vesti

Trinkijeri: Želeo sam da vidim na čemu smo sa igračima za budućnost... Zvezda je apsolutni favorit u finalu

Trinkijeri: Želeo sam da vidim na čemu smo sa igračima za budućnost... Zvezda je apsolutni favorit u finalu

Mozzart sport 07.06.2019
„Imam jako specifična očekivanja koja vam neću reći, reći ću svojim igračima“, poručio italijanski stručnjak. Partizan je odradio posao protiv FMP-a. Bilo je mučenja protiv tima iz Železnika, ali kada je bilo najpotrebnije tim Andree… »
Trinkijeri ‘tajanstven’: Imam vrlo specifična očekivanja od finala, ali vam neću reći…

Trinkijeri ‘tajanstven’: Imam vrlo specifična očekivanja od finala, ali vam neću reći…

Hot sport 07.06.2019
Trener Partizana bio je vrlo zadovoljan zalaganjem i sveukupnim izdanjem njegovog tima u ‘majstorici’ polufinala košarkaške Superlige protiv FMP-a iz Železnika. Partizan je u trećem meču polufinalne serije razbio FMP sa 97:58 i plasirao se u… »
Partizan demolirao FMP, incident u Pioniru!

Partizan demolirao FMP, incident u Pioniru!

N1 Info 07.06.2019
Košarkaši Partizana deklasirali su FMP iz Železnika 97:59 i pobedom u trećoj utakmici plasirali se u finale plej-ofa Superlige Srbije. Crno-beli će za titulu igrati protiv Crvene zvezde, koja je u dva meča bila bolja od Mega Bemaksa. Crno-beli su… »
Trinkijeri nema dilemu ko je favorit u finalu, ali ima "specifična očekivanja"

Trinkijeri nema dilemu ko je favorit u finalu, ali ima "specifična očekivanja"

Sportske.net 07.06.2019
Posebno je trener Partizana bio zadovoljan reakcijom posle izuzetno loše utakmice u sredu. Partizan se ubedljivom pobedom nad FMP-om plasirao u finale Super lige Srbije. Andrea Trinkijeri je zadovoljan reakcijom ekipe posle "izuzetno lošeg" drugog… »
Trinkijeri: Želeo sam da vidim na čemu smo s igračima za budućnost...

Trinkijeri: Želeo sam da vidim na čemu smo s igračima za budućnost...

Sportski žurnal 07.06.2019
Partizan se plasirao u finale Super lige Srbije, pošto je u polufinalu eliminisao FMP sa 2:1, crno-beli su večeras pobedili 97:59. Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je posle večerašnje pobede nad FMP-om i plasmana u finale Super… »
RG: Barti i Vondrušova za titulu!

RG: Barti i Vondrušova za titulu!

N1 Info 07.06.2019
U finalu Rolan Garosa igraće Ešli Barti i Marketa Vondrušova. Australijanka je u polufinalnom duelu bila bolja od Amerikanke Amande Anisimove sa 2:1, dok je Čehinja savladala Britanku Joanu Kontu sa 2:0. Barti i Anisimova odigrale su neverovatan meč… »
Barti i Vondrošova za titulu na Rolan Garosu

Barti i Vondrošova za titulu na Rolan Garosu

Dnevnik 07.06.2019
PARIZ: Australijska teniserka Ešli Barti i mlada Čehinja Marketa Vondrošova igraće u finalu Rolan Garosa za prvu gren slem titulu u karijeri. Barti je u polufinalu bila bolja od Amerikanke Amande Anisimove 6:7 (4:7), 6:3, 6:3, dok je Vondrošova… »
Barti i Vondroušova u finalu Rolan Garosa

Barti i Vondroušova u finalu Rolan Garosa

Danas 07.06.2019
Australijska teniserka Ešli Barti i Čehinja Marketa Vondroušova plasirale su se danas u finale Otvorenog prvenstva Francuske. Barti je u meču punom preokreta pobedila Amerikanku Amandu Anisimovu sa 6:7, 6:3, 6:3. Osma teniserka sveta je sjajno počela… »
Spasila se posle 5:0 i 40:15 za protivnicu, osvojila set, a onda doživela krah: Nova teniska zvezda napravila čudo, pa ostala…

Spasila se posle 5:0 i 40:15 za protivnicu, osvojila set, a onda doživela krah: Nova teniska zvezda napravila čudo, pa ostala…

Telegraf 07.06.2019
Ešli Barti će igrati veliko finale u Parizu protiv Markete Vondrusove. Australijska teniserka Ešli Barti, plasirala se u finale Rolan Garosa posle pobede nad Amandom Anisimovom sa 2:1 (6:7, 6:3, 6:3). Tamo je čeka Čehinja Marketa Vondrusova, koja je… »

Vesti dana »