Povezane vesti
Tadić u "Utisku nedelje": Nisam bio med i cveće, protestima treba kreativnosti
N1 Info 09.06.2019
Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić izjavio je u Utisku nedelje na Nova S da protesti "1 od 5 miliona" nisu izgubljeni i da brza promena vlasti nije bila realistična. Nisam bio med i cveće, pravio sam greške mnogo puta, rekao je o… »
Tadič: Nije bilo realistično da protesti dovedu do brze promene vlasti, potreba nova energija
Novi magazin 09.06.2019
Predsednik Socijaldemoratske stranke (SDS) Boris Tadić izjavio je danas da protesti nisu doveli do brzih promena vlasti kao što su neki očekivali, ali da to nije ni bilo realastično. Tadić je u emisiji Utisak nedelje na televiziji Nova S kazao da je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 14. septembar: Kiša, pljuskovi sa grmljavinom i grad zahvatiće veći deo Srbije
Mondo pre 2 satajoš 7 povezanih

Počela "Zadruga: - Elita 9" Uroš sa ogromnim noktima, asmin durdžić među takmičarima! Janjuševa bivša devojka Sara u rijalitiju, a tu je i tinejdžerka iz Italije (video)
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

"Borite se ili umrite": Ilon Mask uputio poruku desničarima u Londonu (video)
Kurir pre 5 satijoš 1 povezana