Povezane vesti

Vučić: Nismo u lakoj poziciji, Merkel mi nije pomenula plan

Vučić: Nismo u lakoj poziciji, Merkel mi nije pomenula plan

RTV 11.06.2019
LUČANI - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija nije u lakoj poziciji po pitanju KiM i da nam je zato što pre potreban nastavak dijaloga, ali da ne zna o čemu da razgovaramo sa nekim ko je u 21. veku nametnuo necivilizacijske… »
Bela kuća pozvala Srbiju i Kosovo da ostave po strani ekstremističku retoriku

Bela kuća pozvala Srbiju i Kosovo da ostave po strani ekstremističku retoriku

N1 Info 11.06.2019
Bela kuća pozvala je Srbiju i Kosovo da ostave po strani ekstremističku retoriku i da rade na sporazumu koji se usredsređuje na uzajamno priznanje. U saopštenju povodom 20. godišnjice okončanja NATO kampanje, portparol Bele kuće Džud Dir je pozvao… »
Vučić: Merkelova mi nije spomenula nikakav plan za Kosovo

Vučić: Merkelova mi nije spomenula nikakav plan za Kosovo

Kurir 11.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom pisanja pojedinih medija o navodnom planu Angele Merkel za KiM, rekao je da nije video te planove. "Pa čuo sam se sa njom pre nekoliko dana, ništa mi o tim planovima nije rekla. Ne mogu da komentarišem te… »
Vučić o izjavi Servera: Uvek sam spreman na kompromis

Vučić o izjavi Servera: Uvek sam spreman na kompromis

N1 Info 11.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, na pitanje kako komentariše izjavu američkog profesora i eksperta za Balkan Danijela Servera da nije spreman na odlučujući kompromis sa Prištinom, rekao je da je on uvek spreman na kompromis, ali da to ne sme da… »
Vučić o poruci iz Bele kuće: Paušalni komentari me ne zanimaju!

Vučić o poruci iz Bele kuće: Paušalni komentari me ne zanimaju!

Kurir 11.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da u prethodnih pet godina nije dao nijednu ekstremističku izjavu i dodao da ga paušalni komentari ne zanimaju. Vučić je rekao da bi voleo da mu iz Bele kuće, čiji portparol je ranije danas pozvao Beograd i… »
Bela kuća poziva Kosovo i Srbiju na međusobno priznavanje

Bela kuća poziva Kosovo i Srbiju na međusobno priznavanje

Slobodna Evropa 11.06.2019
Bela kuća pozvala je Kosovo i Srbiju da ostave po strani ekstremističku retoriku i da rade na sporazumu koji se fokusira na uzajamno priznanje, javlja Glas Amerike na albanskom. U izjavi povodom 20. godišnjice okončanja NATO kampanje, portparol Bele… »

Vesti dana »