Povezane vesti
Haška tužiteljka: Srbija nema pravo da ulaže žalbu u slučaju Radete i Jojića
N1 Info 11.06.2019
Tužilaštvo u Hagu zatražilo je da haški sud odbaci najavu Srbije da će uložiti žalbu na odluku da se zvaničnicima Srpske radikalne stranke Petru Jojiću i Vjerici Radeti, optuženim za nepoštovanje suda, sudi u Hagu, a ne u Beogradu. Tužiteljka Dajana Elis… »
Haška tužiteljka: Srbija nema pravo da uloži žalbu u ime Jojića i Radete
Danas 11.06.2019
Tužilaštvo u Hagu zatražilo je danas da haški sud odbaci najavu Srbije da će uložiti žalbu na odluku da se zvaničnicima Srpske radikalne stranke Petru Jojiću i Vjerici Radeti, optuženim za nepoštovanje suda, sudi u Hagu, a ne u Beogradu. Tužiteljka… »
Hag: Srbija ne može uložiti žalbu u slučaju Radeta i Jojić
Slobodna Evropa 11.06.2019
Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove saopštio je da Srbija nema mogućnost da uloži žalbu na odluku da u Hagu budu ispitani svjedoci u slučaju protiv članova Srpske radikalne stranke (SRS) Vjerice Radete i Petra Jojića. U saopštenju se… »
Srbija nema pravo žalbe o svedocima u slučaju Radikali
Dnevnik 11.06.2019
HAG: Srbija nema nikakvu mogućnost da uloži žalbu protiv odluke sudije da se svedoci u slučaju Vjerice Radete i Petra Jojića ispitaju u Hagu, saopštio je Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove. Kako se navodi u saopštenju, Srbija nije… »
Vesti dana »
Novaković (NPS): Krivci za smrt 16 ljudi oslobođeni odgovornosti, epizodisti će biti žrtvovani
Beta pre 3 satajoš 88 povezanih
Orhan Dragaš o OFAK licenci NIS-u: "SAD produžavaju krizu u Srbiji i kupuju vreme za Rusiju"
Kurir pre 27 minutajoš 31 povezana
Vreme: Veliki broj prigovora na izborni proces u VST, cilj ponavljanje procesa
Danas pre 3 satajoš 30 povezanih
Važan momenat novog mirovnog plana: Zelenski pristao da Ukrajina napusti Donbas
Pravda pre 1 satjoš 25 povezanih





