Povezane vesti

Kk Partizan: Igramo u interesu košarke

Kk Partizan: Igramo u interesu košarke

Večernje novosti 11.06.2019
KK Partizan NIS će ponovo staviti interese srpske košarke iznad svega, i nastaviti učešće u finalnoj seriji, sa željom da se ona okonča u najboljim mogućim uslovima – stoji u saopštenju crno-belih. NEPOSREDNO posle poraza u prvoj utakmici… »
Čelnici Superlige odlučili, nova sudijska trojka u narednom derbiju!

Čelnici Superlige odlučili, nova sudijska trojka u narednom derbiju!

Sportske.net 11.06.2019
Poznata i imena. U prvoj utakmici finala Superlige, košarkaši Crvene zvezde su slavili protiv Partizana sa 98:94. Velika se bura podigla oko sudijskog kriterijuma na tom meču, n ezadovoljni "Crno-beli" su danas izdali saopštenje povodom toga. U… »
Posle mnogo bure doneta odluka: Evo ko sudi drugi meč Partizana i Crvene zvezde…

Posle mnogo bure doneta odluka: Evo ko sudi drugi meč Partizana i Crvene zvezde…

Hot sport 11.06.2019
Crvena zvezda je u prvom meču finalne serije pobedila Partizan 98:94, a posle meča se povela velika polemika oko suđenja. U Partizanu smatraju da su drastično oštećeni i da su sudije direktno pomogle crveno-belima da stignu do trijumfa. Taj meč… »
Nova sudijska trojka na derbiju

Nova sudijska trojka na derbiju

Mozzart sport 11.06.2019
Belošević, Juras i Obrknežević. Prvi finalni meč Superlige doneo je veliku polemiku oko arbitara, a nema sumnje da će i u drugom meču sudijska trojka biti pod ozbiljnim pritiskom. Čelnici takmičenja delegirali su novu trojicu arbitara, a to su… »
Vučić o zvezdi, Partizanu i debaklu u Ukrajini: Uvek sam ja kriv…

Vučić o zvezdi, Partizanu i debaklu u Ukrajini: Uvek sam ja kriv…

Hot sport 11.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i sportskih tema prilikom posete Lučanima. Predsednik Vučić je tom prilikom upitan o katastrofalnom porazu fudbalske reprezentacije Srbije u Lvovu od Ukrajine (5:0) u okviru kvalifikacija za Evropsko… »
Partizan nastavlja finale i traži hitne promene u ligi

Partizan nastavlja finale i traži hitne promene u ligi

Mondo 11.06.2019
Crno-beli ne istupaju iz prvenstva, ali zahtevaju momentalne promene čim se završi sezona. Nedugo posle utakmice KK Crvena zvezda mts - KK Partizan na otvaranju finalne serije plej-ofa Košarkaške lige Srbije, prvi čovek crno-belih Ostoja Mijailović… »
KK Partizan: Nastavljamo finale i tražimo promene u KLS

KK Partizan: Nastavljamo finale i tražimo promene u KLS

N1 Info 11.06.2019
Iz Partizana su veoma nezadovoljni suđenjem u provm meču finalne serije plej-ofa Košakraške lige Srbije, a u klubu iz Humske zahtevaju hitne promene u KLS kada se završi aktuelno prvenstvo. #KKPartizanza hitne promene u @KLSrbije: Da se ružna slika… »
Partizan doneo odluku, ovako više ne može?!

Partizan doneo odluku, ovako više ne može?!

Sportske.net 11.06.2019
Prvi čovek kluba sinoć je najavio zasedanje uprave, što se danas i dogodilo, a posle prve utakmice finalne serije plej-ofa Superlige. Podsetimo, nedugo posle završetka maratonske utakmice u ''Pioniru'', koju je Zvezda dobila sa 98:94, prvi čovek… »
Partizan za hitne promene u KLS: Igraćemo, zbog interesa srpske košarke

Partizan za hitne promene u KLS: Igraćemo, zbog interesa srpske košarke

Sportski žurnal 11.06.2019
Partizan se oglasio saopštenjem na svom sajtu, posle dešavanja na prvom meču finalne serije plej-ofa Super lige Srbije. Saopštenje vam prenosimo u celosti: „Nakon prve utakmice finalne serije plej-ofa Superlige Srbije i skandaloznih dešavanja kako… »
Vučić o fudbalu i porazu: Opet sam ja kriv!

Vučić o fudbalu i porazu: Opet sam ja kriv!

Mondo 11.06.2019
Predsednik Srbije je komentarisao težak poraz fudbalske reprezentacije Srbije od Ukrajine u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine, kao i finalnu seriju domaćeg košarkaškog prvenstva između Crvene zvezde i Partizana. Komentarišući… »

Vesti dana »