Povezane vesti

Dodik odbio raspoređivanje vojske zbog migranata

Dodik odbio raspoređivanje vojske zbog migranata

Slobodna Evropa 11.06.2019
Hitna sjednica Predsjedništva Bosne i Hercegovine na kojoj se trebalo raspravljati o migrantskoj krizi završena bez donošenja odluke, izjavio je nakon sjednice predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik. Dodik je odbio zahtjev… »
Dodik odbio raspoređivanje vojske na granici zbog migranata

Dodik odbio raspoređivanje vojske na granici zbog migranata

Slobodna Evropa 11.06.2019
Predsjedništvo Bosne i Hercegovine nije prihvatilo inicijativu da se duž granice sa Srbijom i Crnom Gorom rasporede pripadnici Oružanih snaga BiH (OS BiH). Protiv ove inicijative, koju je predložio član Predsjedništva Željko Komšić, bio je… »
Komšić i Džaferović o Dodikovom odbijanju obezbeđenja granice zbog migranata

Komšić i Džaferović o Dodikovom odbijanju obezbeđenja granice zbog migranata

Novi magazin 11.06.2019
Hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je da je predsedavajući tog predsedništva Milorad Dodik današnjim odbijanjem da se pripadnici Oružanih snaga BiH rasporede na granicu prema Srbiji i Crnoj Gori, pokazao da ne želi rešavanje… »
Predsjedništvo BiH bez odgovora na migrantsku krizu

Predsjedništvo BiH bez odgovora na migrantsku krizu

Al Jazeera 11.06.2019
Predsjedništvo Bosne i Hercegovine održalo hitnu sjednicu zbog migrantske krize i teške situacije u Unsko-sanskom kantonu. Predsjedništvo Bosne i Hercegovine na hitnoj sjednici nije donijelo nikakve odluke za rješavanje migrantske krize i teške… »
Dodik odbio da se pošalje vojska na granicu BiH prema Srbiji i Crnoj Gori

Dodik odbio da se pošalje vojska na granicu BiH prema Srbiji i Crnoj Gori

N1 Info 11.06.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik odbio je na sednici tog tela predlog da se na istočnoj granici BiH rasporede pripadnici Oružanih snaga BiH i evropske policijske agencije za bezbednost granica Fronteks. Predlog je podnet pošto je… »
Dodik: Hteli su vojsku na granici, odbio sam

Dodik: Hteli su vojsku na granici, odbio sam

Sputnik 11.06.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je na sednici Predsedništva traženo da se zbog priliva migranata vojska rasporedi na granici prema Srbiji i Crnoj Gori, ali da je on to odbio. „Sednica je završena bez bilo kakve… »
„Nisam dopustio vojsku na granici sa Srbijom“ Dodik: Neće se angažovati os BiH zbog migranata

„Nisam dopustio vojsku na granici sa Srbijom“ Dodik: Neće se angažovati os BiH zbog migranata

Blic 11.06.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je nakon današnje sednice održane u Sarajevu, zajedno sa druga dva člana, da nije prihvatio inicijativu da se duž granice BiH rasporede pripadnici Oružanih snaga BiH da štite granicu od… »
Dodik: Hteli su vojsku na granici, odbio sam

Dodik: Hteli su vojsku na granici, odbio sam

Dnevnik 11.06.2019
SARAJEVO: Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je na sednici Predsedništva traženo da se zbog priliva migranata vojska rasporedi na granici prema Srbiji i Crnoj Gori, ali da je on to odbio. "Sednica je završena bez bilo… »
Dodik: Odbio sam da se na granici prema Srbiji i Crnoj Gori rasporede oružane snage BiH

Dodik: Odbio sam da se na granici prema Srbiji i Crnoj Gori rasporede oružane snage BiH

Večernje novosti 11.06.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da na današnjoj hitnoj sednici Predsedništva, koja je bila posvećena migrantskoj krizi, nije donesena "bilo kakva odluka" MILORAD Dodik je novinarima nakon sednice rekao da je odbio zahtev da… »
Dodik: Nisam prihvatio da vojska bude na granici, kao ni da se uvede Fronteks zbog migranata (video)

Dodik: Nisam prihvatio da vojska bude na granici, kao ni da se uvede Fronteks zbog migranata (video)

Kurir 11.06.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, posle današnje sednice održane u Sarajevu, da nije prihvatio inicijativu da se duž granice Bosne i Hercegovine rasporede pripadnici Oružanih snaga BiH da štite granicu od migranata. "Ostali… »

Vesti dana »