Povezane vesti
Dvadeset godina od dolaska NATO na Kosovo i Metohiju
RTV 11.06.2019
PRIŠTINA - U glavnom štabu KFOR u Prištini danas je obeleženo 20 godina od ulaska NATO snaga i vojnika zemalja partnera na Kosovo i Metohiju, a komandant ovih snaga Lorenco D'Adario poručio je da će KFOR nastaviti da garantuje bezbednost i slobodu… »
"KFOR ostaje garant mira i stabilnosti na Kosovu"
Glas Amerike 11.06.2019
U glavnom štabu KFOR-a u Prištini obeležena je dvadeseta godišnjica od ulaska NATO snaga na Kosovo. Ceremoniji je prisustvovao i komandant Komande združenih snaga u Napulju admiral Džejms Fogo koji je poručio da KFOR ostaje garant mira i stabilnosti na… »
Vesti dana »
Određen pritvor trojici osumnjičenih u vezi sa zaplenom pet tona droge! Na saslušanju se branili ćutanjem, organizator kriminalne grupe i dalje u bekstvu
Blic pre 6 satijoš 3 povezane
"Ne vidim nijedan znak da Rusija ozbiljno želi mir" Nemački ministar odbrane: Sprovode napade na Ukrajinu kakvi se retko viđaju
Kurir pre 43 minutajoš 1 povezana
Sekretarijat za inspekciju saopštio ko je kriv za urušavanje zgrade u Ulici Džordža Vašintona
Danas pre 10 satijoš 1 povezana




