Povezane vesti
Najteži dan u istoriji Novog Sada: Uništen u bombardovanju, ubijena većina stanovnika
Luftika 12.06.2019
Share Tweet Share Pin 68 Shares Najtragičniji dan u istoriji Novog Sada dogodio se pre tačno 170 godina, kada je grad satima bombardovan sa Petrovaradinske tvrđave, a vatra se raširila i spalila ono što đulad nisu srušila. Tog, 12. juna 1849. godine Novi… »
Pre tačno 170 godina Novi Sad je sravnjen sa zemljom, a većina stanovništva ubijena
Telegraf 12.06.2019
Bečki dvor je čak imao ideju da potpuno raseli preostalo preživelo stanovništvo. Najtragičniji dan u istoriji Novog Sada dogodio se pre tačno 170 godina, kada je grad satima bombardovan sa Petrovaradinske tvrđave, a vatra se raširila i spalila ono što… »
Pre 170 godina u bombardovanju razoren Novi Sad i ubijena većina njegovih stanovnika
Radio 021 12.06.2019
Najtragičniji dan u istoriji Novog Sada dogodio se pre tačno 170 godina, kada je grad satima bombardovan sa Petrovaradinske tvrđave, a vatra se raširila i spalila ono što đulad nisu srušila. Tog, 12. juna 1849. godine Novi Sad je skoro sravnjen sa… »
Vesti dana »

"Odgovor koji se čekao dugo": Vučević: Okupljeni u 50 gradova Srbije poslali jasnu poruku - dosta je blokada!
Blic pre 1 satjoš 37 povezanih

Pregovori o Ukrajini: Bezbednosne garancije, lokacije sastanaka i zahtevi za prekid vatre
Naslovi.ai pre 1 satjoš 49 povezanih

Izrael intenzivira ofanzivu u Gazi i odobrava izgradnju naselja na Zapadnoj obali
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih