Povezane vesti
Vulin: Hrvatska politika i reč normalno ne idu u istu rečenicu
RTS 12.06.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin je komentarišući izjavu hrvatske predsednice da "neka otvorena pitanja ne mogu da čekaju da se Srbija normalizuje kao država", ocenio da hrvatska politika i reč normalno ne mogu da se stave u istu rečenicu. "Ne znam šta… »
Grabar Kitarović: Ponovo bih zvala Vučića
Danas 12.06.2019
Predsdnica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović, na promociji knjige o nestalim u ratu, izjavila je da bi opet zvala u Hrvatsksu predsednika Srbije Aleksandra Vučića jer „roditelji nestalih branitelja nemaju vremena za čekanje da se Srbija normalizuje kao… »
Kitarović: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku
Dnevnik 12.06.2019
ZAGREB: Hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da su joj mnogi prigovarali što je pozvala predsednika Srbije u posetu Hrvatskoj, ali da bi to ponovo uradila, jer otvorena pitanja, poput nestalih branitelja, ne mogu da čekaju da… »
Vesti dana »
Vučić nakon posete Dačiću: "Stanje nešto bolje"; oglasio se i SPS
Radio 021 pre 1 satjoš 13 povezanih
Jokić nastavlja dominaciju u NBA ligi: Pokazao svima ko je najbolji na planeti
Mondo pre 1 satjoš 17 povezanih
"Borba se nastavlja, rano je da prognoziramo": Oglasio se lekar Ivice Dačića
Mondo pre 17 minutajoš 9 povezanih





