Povezane vesti

Nove kazne za Partizan: Čak 108.000 zbog navijača, Trinkijeri na tapetu zbog sakoa

Nove kazne za Partizan: Čak 108.000 zbog navijača, Trinkijeri na tapetu zbog sakoa

Mozzart sport 13.06.2019
Leon Deleon objavio nove mere protiv crno-belih. “Ako me liga kazni što nisam u košulji i sakou, ja ću njih da kaznim jer tamo ima 40 stepeni”. Ovim rečima obratio se javnosti Andrea Trinkijeri na konferenciji za novinare posle Partizanovog… »
Crno-beli žestoko kažnjeni: Partizan ‘na tapetu’ zbog navijača, a Trinkijeri zbog majice!

Crno-beli žestoko kažnjeni: Partizan ‘na tapetu’ zbog navijača, a Trinkijeri zbog majice!

Hot sport 13.06.2019
Odigrana je druga utakmica finala i kao po pravilu došao je red za nove kazne. Naslutio je Andrea Trinkijeri na konferenciji za novinare, šta se može desiti dan kasnije. Tako je i bilo. Posle njegovih reči ‘Ako me liga kazni što nisam u košulji i… »
KLS: Trinkijeri kažnjen zbog majice, Partizan zbog baklji

KLS: Trinkijeri kažnjen zbog majice, Partizan zbog baklji

Dnevnik 13.06.2019
BEGRAD: Trener košarkaša Partizan Andrea Trinkijeri kažnjen je sa 6.000 dinara zbog toga što se na konferenciji za medije pojavio u majici, što je u suprotnosti sa pravilima Košarkaške lige Srbije (KLS). Trinkijeri je posle pobede svog tima protiv… »
Nove kazne nakon večitog derbija: Na meti Partizan, Trinkijeri i Ristić

Nove kazne nakon večitog derbija: Na meti Partizan, Trinkijeri i Ristić

Sportal blic 13.06.2019
Direktor Košarkaše Superlige Srbije Leon Deleon eskspresno je izrekao nove kazne nakon drugog večitog derbija u finalu domaćeg prvenstva. Ovoga puta na tapetu su se našli košarkaški klub Partizan, trener crno-belih Andrea Trinkijeri i košarkaš… »
Očekivano, Trinkijeriju kazna zbog majice, Partizanu zbog baklji! Ovo se traži od organizatora!

Očekivano, Trinkijeriju kazna zbog majice, Partizanu zbog baklji! Ovo se traži od organizatora!

Sportske.net 13.06.2019
Objavljene su kazne od strane KLS-a nakon druge utakmice finala. Drugu utakmicu finala Super lige između Crvene zvezde i Partizana dobio je crno-beli tim trojkom Zagorca u poslednjim sekundama, a tačku na ovaj susret stavlja KLS, odnosno Leon Deleon… »
"Ako me kazne zbog sakoa i ja ću: Njih!" Trinkijeri: Ne mogu četiri košulje da nosim i da dolazim sa dva automobila!

"Ako me kazne zbog sakoa i ja ću: Njih!" Trinkijeri: Ne mogu četiri košulje da nosim i da dolazim sa dva automobila!

Sportal blic 12.06.2019
Andrea Trinkijeri je emotivno davao izjavu posle meča sa Crvenom zvezdom u kom je Rade Zagorac pogodio trojku za pobedu u drugom meču finalne serije Superlige. Strateg crno-belih je, kada se "ohladio" od haotične temperature u našem hramu košarke… »
Trinkijeri na društvenim mrežama oduševio grobare: Posle velike pobede - fotografija za sve navijače Partizana!

Trinkijeri na društvenim mrežama oduševio grobare: Posle velike pobede - fotografija za sve navijače Partizana!

Sportal blic 12.06.2019
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri nije skrivao emocije posle trijumfa nad Crvenom zvezdom u drugom meču finalne serije Superlige Srbije. Strateg crno-belih je imao šta da kaže povodom velike vrućine u "Pioniru", te trojke Zagorca u… »
Trinkijeri: Zagorac je imao motiv da pogodi; Tomić: Mora da se igra 40 minuta

Trinkijeri: Zagorac je imao motiv da pogodi; Tomić: Mora da se igra 40 minuta

Večernje novosti 12.06.2019
Trinkijeri: Rade ima talenat, ima visinu, meni je trebao takav igrač; Tomić: Pravi derbi, tvrda utakmica. TRENER Partizana Andrea Trinkijeri je dočekan u hali ovacijama, zbog svega što se dešavalo na prvom meču. A na konferenciji se pojavio u majici… »

Vesti dana »