Povezane vesti
Miki zbog šamaranja Suzane u pritvoru, a sada se njen muž javio na telefon i jedna reč je sve zbunila
Blic 13.06.2019
Miki Đuričić je trenutno u pritvoru i preti mu kazna od pet godina zatvora zbog fizičkog nasrtaja na žene, a Suzana Perović neutešna je u "Zadruzi". U međuvremenu na telefon se javio i njen suprug, Vladimir Perović koji je imao kratku i zbunjujuću… »
Mikiju preti kazna od 5 godina zatvora: Nakon teških udaraca je u pritvoru, a advokat otkriva kakve posledice će da snosi
Blic 13.06.2019
Pčelar iz Kupinova Miki Đuričić trenutno je u pritvoru, a preti mu kazna zbog nasilja nad Suzanom Perović i Nadeždom Biljić u rijalitiju. Ovim povodom sada se oglasio Vićentije Darijević, koji je objasnio da postoji osnovana sumnja da su u radnjama ovog… »
Preti mu i do pet godina zatvora!
Mondo 13.06.2019
Miki Đuričić sproveden je u zatvor zbog nasilja nad ženama u Pinkovom rijalitiju "Zadruga". Preti mu od šest meseci do pet godina zatvora. Miki je prvo Suzani Perović udario šamar, a onda prebio Nadeždu Biljić štakom, pomoću kojih hoda zbog povreda… »
Vesti dana »
Iranski napadi na američke vojne baze na Bliskom istoku izazvali štetu od 800 miliona dolara
BBC News pre 3 minutajoš 75 povezanih
uživo Tramp razmatra kraj rata u Iranu, Teheran gađao američku bazu u Tihom okeanu, oboren izraelski F-16
NIN pre 3 satajoš 36 povezanih
Protest u Nišu: Ukoliko zaboravimo 16 žrtava u Novom Sadu, brojaćemo nove žrtve
Radio sto plus pre 23 minutajoš 19 povezanih
Uhapšen u Mladenovcu: U automobilu pronađena automatska puška sa izbrušenim brojem
RINA pre 1 satjoš 23 povezane



