Povezane vesti

Vulin: Nećemo ćutati dok otimate svetinje Srba

Vulin: Nećemo ćutati dok otimate svetinje Srba

RTV 13.06.2019
BEOGRAD - Vladi Crne Gore niko ne brani da izmislili svoju crkvu, kao što je izmislila i okupaciju Srbije, izjavio je večeras ministar odbrane Aleksandar Vulin i poručio da zvanična Podgorica ne očekuje da će Srbija da ćuti dok joj budu otimane… »
Vlada CG Vučiću: Sami donosimo svoje odluke; Predsednik: Iznenađen sam reakcijom na moju molbu; Vulin: Nećemo ćutati dok…

Vlada CG Vučiću: Sami donosimo svoje odluke; Predsednik: Iznenađen sam reakcijom na moju molbu; Vulin: Nećemo ćutati dok…

Večernje novosti 13.06.2019
Služba za odnose s javnošću crnogorske vlade je navela i da ne želi da kreira zakonodavni okvir ni jedne strane države i da ne dopušta bilo kome da kreira njihov sistem. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, na molbu Tanjuga da prokomentaše… »
Crnogorska Vlada odgovorila Vučiću: Ne dopuštamo da bilo ko utiče na naše odluke

Crnogorska Vlada odgovorila Vučiću: Ne dopuštamo da bilo ko utiče na naše odluke

Danas 13.06.2019
Crnogorska vlada saopštila je danas povodom molbe predsednika Srbije Aleksandra Vučića da povuče Predlog zakona o slobodi veroispovesti, da ne dopušta bilo kome da utiče na njene odluke. Predlog zakona predviđa da sve verske zajednice, među kojima… »
Vučić: Iznenađen sam reakcijom na moju molbu

Vučić: Iznenađen sam reakcijom na moju molbu

Dnevnik 13.06.2019
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, na molbu Tanjuga da prokomentaše reakciju zvanične Podgorice na njegovu molbu da tamošnje vlasti ne podrže predloženi zakon o slobodi veroispovesti, rekao je da je iznenađen reakcijom Vlade Crne Gore… »
Vučićeva molba da Podgorica odustane od zakona kojim se atakuje na imovinu SPC u Crnoj Gori neće biti uslišena

Vučićeva molba da Podgorica odustane od zakona kojim se atakuje na imovinu SPC u Crnoj Gori neće biti uslišena

RTV 13.06.2019
BEOGRAD - Svako ugrožavanje imovine srpske crkve u Crnoj Gori bi neminovno vodilo pogoršanju inače dobrih odnosa dve zemlje i zato molim vlasti ili većinu u Crnoj Gori da ne podrže predloženi zakon, koji je na to usmeren, rekao je danas predsednik… »
Vučić: Molim Crnu Goru da ne usvaja predlog zakona koji može da ugrozi imovinu SPC

Vučić: Molim Crnu Goru da ne usvaja predlog zakona koji može da ugrozi imovinu SPC

Danas 13.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas da će Srbija preko Venecijanske komisije zamoliti da se ne usvaja Predlog zakona o slobodi veroispovesti u Crnoj Gori jer taj akt nije dobar za srpski narod i dodao da bi njegovo usvajanje neminovno ugrozilo… »

Vesti dana »