Povezane vesti
“Pao” još jedan diler
Valjevska posla 13.06.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Valjevu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su D. R. (1976) iz Valjeva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga… »
Na gradini zaplenjeno 25 kilograma ekstazija
Jugmedia 13.06.2019
Na graničnom prelazu “Gradina“, na srpsko-bugarskoj granici, policija je u vozilu marke merecedes zaplenila deset paketa opojne droge ekstazi,težine oko 25 kilograma, saopštila je Policijska uprava Pirot. U saopštenju se navodi da je prilikom pregleda… »
Uhapšena dvojica Holandjana na graničnom prelazu Gradina sa 25 kilograma ekstazija
IndeksOnline 13.06.2019
BEOGRAD – Na graničnom prelazu Gradina ;uhapšeni su M.M. (47) i S.A. (47) državljani Holandije kod kojih je pronadjeno 25 kilograma ekstazija, saopšteno je danas iz MUP-a.Policija je prilikom pregleda automobila “mercedes” u kojem su bili osumnjičeni, u… »
Vesti dana »

FBI istražuje pucnjavu u katoličkoj školi u Mineapolisu kao čin terorizma, objavljen identitet napadača
Euronews pre 54 minutajoš 30 povezanih

Filozofski fakultet u Novom Sadu: Studenti dali rok dekanu, on kaže da je to ultimatum
Vreme pre 39 minutajoš 56 povezanih

Novinarku N1 privelo, pa pustilo obezbeđenje nakon pokušaja da postavi pitanja direktoru United Grupe (VIDEO)
N1 Info pre 19 minutajoš 29 povezanih