Povezane vesti
"Devojke u kupaćem gledamo i u Beogradskoj hronici!"
Mondo 14.06.2019
Voditelj Ognjen Amidžić za MONDO o odluci Saveta Regulatornog tela za elektronske medije da pokrene postupak zbog njegove emisije. Ranije ove nedelje gledaoci televizije Pink bili su u prilici da u emisiji Ognjena Amidžića "AmiG show" pogledaju okršaj… »
REM pokrenuo postupak protiv Pinka "zbog nasilja i erotike"
Dnevnik 14.06.2019
BEOGRAD: Savet Regulatornog tela za elektronske medije doneo je odluku da pokrene dva postupka za izricanje mera protiv televizije Pink, zbog sadržaja u emisijama "Zadruga" i "Amidži šou". Na sajtu REM-a se navodi da su u emisiji "Zadruga" prikazane… »
REM pokrenuo dva postupka protiv Pinka zbog nasilja, pornografije i himne
N1 Info 14.06.2019
Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) na jučerašnjoj sednici doneo je odluku da pokrene dva postupka za izricanje mera protiv televizije Pink, zbog sadržaja u emisijama "Zadruga" i "Amidži šou". U emisiji "Zadruga" prikazane su scene… »
UNS: REM pokrenuo postupke protiv Pinka zbog nasilja i erotskog sadržaja
IndeksOnline 14.06.2019
BEOGRAD – Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) pokrenuo je dva postupka za izricanje mera protiv televizije Pink zbog sadržaja u emisijama “Zadruga” i “Amidži šou”, saopštilo je danas Udruženje novinara Srbije (UNS). Kako se navodi u… »
Vesti dana »

Đurić: Mislim da ima dosta simpatija i sluha za Srbiju u novoj američkoj administraciji
N1 Info pre 1 satjoš 36 povezanih

Sandžački centar za demokratiju kreće u štafetnu šetnju do Novog Sada
Radio sto plus pre 1 satjoš 27 povezanih