Povezane vesti
Marković: Pokušaj usvajanja zakona pokušaj da se zatre srpstvo
RTV 14.06.2019
BEOGRAD - Namera Podgorice je da zatre srpstvo i iskoreni srpsku tradiciju u Crnoj Gori, kaže istoričar Predrag Marković povodom najave da će u Crnoj Gori biti usvojen Zakon o slobodi veroispovesti koji predviđa prisvajanje imovine SPC čime je, kako… »
Dimić: Političko nasilje Podgorice nad srpskom nacijom
Večernje novosti 14.06.2019
Podgorica nastavlja političko nasilje nad srpskom državom i nacijom, a posebno nad Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC) kao uporištu nacionalnog identiteta srpskog naroda na prostoru Crne Gore. Podgorica nastavlja političko nasilje nad srpskom državom i… »
Popović bez ustručavanja: "Đukanović je srpski neprijatelj i prema njemu se moramo odnositi kao prema pravom neprijatelju"
Pravda 14.06.2019
"Snažno podržavam veliki narodni skup koji će se na Trojičin dan održati u Podgorici ispred Hrama Hristovog Vaskrsenja", izjavio je Nenad Popović, ministar u Vladi Republike Srbije i predsednik Srpske narodne partije. "Verujući narod i njegova… »
Popović: Ako usvoje sporni zakon, Vlada da prekine sve odnose sa Crnom Gorom
Blic 14.06.2019
Predsednik Srpske narodne partije i ministar u Vladi Srbije Nenad Popović oštro je danas osudio najavljeno usvajanje Zakona o slobodi veroispovesti u Crnoj Gori koje je ocenio kao "nasilno otimanje hramova Srpske pravoslavne crkve i potiranje… »
Vesti dana »

Gore društvene mreže - oglasio se Kilijan Mbape: Najbolji strelac u istoriji PSŽ imao je šta da poruči prvaku Lige šampiona
Kurir pre 9 minutajoš 11 povezanih

Vučević sa studentima u Pionirskom parku: Ne bih voleo da urade nešto što će da im ugrozi zdravlje
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Nadvožnjak pao na voz: Teška nesreća u Rusiji, u toku je spasavanje putnika ima žrtava (video)
Večernje novosti pre 5 satijoš 7 povezanih

Novak Đoković „arhivirao“ Austrijanca i fokusira se na staru mušteriju
Danas pre 8 satijoš 4 povezane