Povezane vesti
Crnogorsko ministarstvo Vulinu: Nepoznavanje istorije i prava škodi
N1 Info 14.06.2019
Ministarstva odbrane Crne Gore odgovorilo je ministru odbrane Srbije Aleksandru Vulinu da je autokefalna Crnogorska pravoslavna crkva istorijska činjenica navodeći da "nepoznavanje istorije, kao i nepoznavanje prava, škodi". 13.06.2019. 14.06.2019. "Da… »
Nastavljena oštra polemika Vulina i Crnogoraca: Ko ne poznaje istoriju, a ko otima svetinje?
Telegraf 14.06.2019
Služba za odnose sa javnšću crnogorskog ministarstva odgovorila je tako na upit podgoričke televizije "Antena M" za komentar jučerašnje Vulinove izjave. Iz crnogorskog Ministarstva odbrane poručili su danas, povodom izjave ministra odbrane Srbije… »
MO CG: Vuline, neznanje istorije škodi, autokefalna CPC je istorijska činjenica
Sandžak haber 14.06.2019
Iz Ministarstva odbrane Crne Gore poručili su Aleksandru Vulinu da je autokefalna Crnogorska pravoslavna crkva istorijska činjenica i podsjetili ga na sentencu da neznanje škodi. Na upit Antene M za komentar jučerašnje izjave srpskog ministra odbrane, PR… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 6 satijoš 9 povezanih

Zastoj na terenu: Meloni: Počinje nova faza sukoba u Ukrajini, tri godine posle početka rata
Blic pre 3 satajoš 8 povezanih

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 10 satijoš 3 povezane