Povezane vesti

Dejan Savićević nastavio: Tumbaković je priznao da nas je izdao, plakao je!

Dejan Savićević nastavio: Tumbaković je priznao da nas je izdao, plakao je!

Hot sport 15.06.2019
Nov prljavi veš se iznosi o slučaju ‘Kosovo’, a Dejan Savićević je pričao i o trenutku kada je Ljubiša Tumbaković saopštio igračima da neće sedeti na klupi. Prvi čovek FS Crne Gore i legenda jugoslovenskog fudbala Dejan Savićević u… »
“Tumba je plakao” Dejan Savićević izneo nove pikanterije raskola u fudbalskoj reprezentaciji Crne Gore /video/

“Tumba je plakao” Dejan Savićević izneo nove pikanterije raskola u fudbalskoj reprezentaciji Crne Gore /video/

Sportal blic 15.06.2019
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević naveo je da je Ljubiša Tumbaković plakao na sastanku sa igračima, kada im je zvanično saopštio da napušta selekciju na dan meča sa tzv. Kosovom. - Rekao im je: “Ja sam vas izdao, ne znam… »
Savićević: Terzić bacio atomsku bombu na fudbal u Crnoj Gori

Savićević: Terzić bacio atomsku bombu na fudbal u Crnoj Gori

Danas 14.06.2019
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG) Dejan Savićević rekao je večeras da je direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić „bacio atomsku bombu na fudbal u Crnoj Gori“, uoči prošlonedeljne utakmice crnogorskog nacionalnog tima sa reprezentacijom… »
Terzić odgovorio na savićevićeve optužbe: "Ne razumem ludilo Dejana Savićevića, sve što je izrekao je laž!"

Terzić odgovorio na savićevićeve optužbe: "Ne razumem ludilo Dejana Savićevića, sve što je izrekao je laž!"

Sportal blic 14.06.2019
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić odreagovao je na optužbe Dejana Savićevića da je vršio pritisak na Mirka Ivanića i Filipa Stojkovića kako ne bi zaigrali za Crnu Goru protiv samozvane države Kosovo. - Rekao sam već pre nekoliko… »

Vesti dana »