Povezane vesti

Hoće li Sale Ilić nastaviti karijeru?! Ima ponudu iz Superlige, a oni neće lako odustati!

Hoće li Sale Ilić nastaviti karijeru?! Ima ponudu iz Superlige, a oni neće lako odustati!

Sportske.net 15.06.2019
Potpuno neočekivana vest za početak ovog vikenda! Saša Ilić je 23. maja na ''Marakani'', u finalu Kupa protiv Zvezde, upisao svoj poslednji nastup u profesionalnoj fudbalskoj karijeri i ''okačio kopačke o klin''. U to smo bili sigurni sve do danas… »
Saša ilić dobio poziv da igra za lučane! Milovanović: Uopšte se ne šalim! Ilić: Jeste, zvao me Neško stvarno!

Saša ilić dobio poziv da igra za lučane! Milovanović: Uopšte se ne šalim! Ilić: Jeste, zvao me Neško stvarno!

Sportal blic 15.06.2019
Ono što na evropskoj fudbalskoj pozornici predstavlja transfer Edena Azara u Real Madrid, dakle nešto najveće što se dogodilo u dodadašnjem toku prelaznog roka, to bi u ovim našim domaćim okvirima značilo reaktiviranje Saše Ilića! I to ne u… »
Neško Milovanović zvao Saleta Ilića da igra za Lučane

Neško Milovanović zvao Saleta Ilića da igra za Lučane

Mozzart sport 15.06.2019
"Ja se uopšte ne šalim, izuzetno cenim Sašu Ilića i zaista mislim da bi to bio jako dobar potez ne samo za Mladost i Lučane, nego generalno za naš fudbal"... Ono što na evropskoj fudbalskoj pozornici predstavlja transfer Edena Azara u Real Madrid… »
‘Bomba’ iz Lučana: Sale Ilić možda nije završio igračku karijeru!?

‘Bomba’ iz Lučana: Sale Ilić možda nije završio igračku karijeru!?

Hot sport 15.06.2019
Neverovatne vesti stižu iz Lučana gde je trener Mladosti Neško Milovanović ‘naciljao opasno’ pojačanje. Kao ‘grom iz vedra neba’ odjeknula je vest da Mladost iz Lučana želi da angažuje legendarnog fudbalera Partizana Sašu Ilića. To je za… »
"Bomba" - Neško zvao Sašu Ilića da igra za Mladost

"Bomba" - Neško zvao Sašu Ilića da igra za Mladost

Sportski žurnal 15.06.2019
Ja se uopšte ne šalim, izuzetno cenim Sašu Ilića i zaista mislim da bi to bio jako dobar pote - navodi Milovanović. Lučani su poznati po fabrici municije, a Nenad Neško Milovanović je juče aktivirao pravu fudbalsku bombu: pozvao je Sašu Ilića… »

Vesti dana »