Povezane vesti

Vedrana Rudan: Srbi su Srbi i točka! Ne tačka!

Vedrana Rudan: Srbi su Srbi i točka! Ne tačka!

RTS 15.06.2019
Hrvatska književnica Vedrana Rudan oštro je u kolumni na svom sajtu osudila nedavni napad na sezonske radnike na Braču, među kojima je bilo i Srba. Obraćajući se prebijenim Srbima sa "dragi vaši", Vedrana Rudan navodi da, kako kaže, "patetični… »
Srbi su Srbi i točka! Ne tačka!

Srbi su Srbi i točka! Ne tačka!

Sputnik 15.06.2019
Hrvatska književnica Vedrana Rudan oštro je u kolumni na svom sajtu osudila nedavni napad na sezonske radnike na Braču, među kojima je bilo i Srba. Obraćajući se prebijenim Srbima sa „dragi vaši“, Vedrana Rudan kaže da „patetični moji“… »
"Srbi, odjebite od lijepe naše!" Vedrana rudan brutalna! Hrvatska je zemlja staraca i kriminalaca, nećemo valjda mlatiti pse…

"Srbi, odjebite od lijepe naše!" Vedrana rudan brutalna! Hrvatska je zemlja staraca i kriminalaca, nećemo valjda mlatiti pse…

Kurir 15.06.2019
Hrvatska književnica Vedrana Rudan oglasila se u najnovijom kolumni povodom nedavnog napada na Srbe u Hrvatskoj, tačnije na Braču. Kolumnu sa Vedraninog portala rudan.info prenosimo u celosti: "Dragi vaši! Ovih vas je dana na jednom od mojih otoka… »
Rudan: Srbi, ako vam je glava na ramenu mila, držite se dalje od Lijepe Naše

Rudan: Srbi, ako vam je glava na ramenu mila, držite se dalje od Lijepe Naše

RTV 15.06.2019
ZAGREB - Hrvatska književnica Vedrana Rudan oštro je danas u kolumni na svom sajtu osudila nedavni napad na sezonske radnike na Braču, među kojima je bilo i Srba. Obraćajući se prebijenim Srbima sa "dragi vaši", Rudan navodi da, kako kaže… »
Oštra reakcija Vedrane Rudan na prebijanje Srba

Oštra reakcija Vedrane Rudan na prebijanje Srba

Mondo 15.06.2019
Hrvatska književnica Vedrana Rudan oštro je danas u kolumni na svom sajtu osudila nedavni napad na sezonske radnike na Braču, među kojima je bilo i Srba. Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija Obraćajući se prebijenim Srbima sa "dragi vaši"… »
Vedrana rudan brutalna posle napada na Srbe u Braču: Nećemo, valjda, mlatiti pse?! Nama Hrvatima malo treba, Srbe nam dajte

Vedrana rudan brutalna posle napada na Srbe u Braču: Nećemo, valjda, mlatiti pse?! Nama Hrvatima malo treba, Srbe nam dajte

Večernje novosti 15.06.2019
Hrvatska književnica Vedrana Rudan oglasila se u najnovijom kolumni povodom nedavnog napada na Srbe u Hrvatskoj, tačnije na Braču. Hrvatska književnica Vedrana Rudan oglasila se u najnovijom kolumni povodom nedavnog napada na Srbe u Hrvatskoj… »
"Srbe nam dajte! Vrbe nam dajte!": Otvoreno pismo Vedrane Rudan Srbima posle tuče na Braču

"Srbe nam dajte! Vrbe nam dajte!": Otvoreno pismo Vedrane Rudan Srbima posle tuče na Braču

Telegraf 15.06.2019
Ona je napisala otvoreno pismo Srpkinjama i Srbima, koje vam prenosimo u celosti. Povodom incidenta koji je dogodio na Braču, kada su pretučeni srpski sezonski radnici, oglasila se Vedrana Rudan. Ona je napisala otvoreno pismo Srpkinjama i Srbima, koje… »
Vedrana Rudan pokidala u novoj kolumni: Nama Hrvatima malo treba. Srbe nam dajte! Vrbe nam dajte!

Vedrana Rudan pokidala u novoj kolumni: Nama Hrvatima malo treba. Srbe nam dajte! Vrbe nam dajte!

Pravda 15.06.2019
Dragi vaši! Ovih vas je dana na jednom od mojih otoka, kao da je bitno kojem, na jednom od hrvatskih otoka, opet prebilo. Moji, patetični moji, naglašavaju da ste vi prebijeni bili "naši Srbi", "Srbi iz Hrvatske" kao da "naši Srbi" nisu Srbi? Piše… »

Vesti dana »