Povezane vesti
Džaferović: Dodik nastavlja kršenje Zakona i Ustava BiH
Slobodna Evropa 16.06.2019
Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović saopćio je kako na posljednjem sastanku predsjedavajućeg Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorada Dodika s ambasadorom Narodne Republike Kine u Bosni i Hercegovini Ji Pinga nisu bila istaknuta obilježja Bosne i… »
“Dodik krši zakon” Džaferović izrevoltiran jer na sastanku sa Đi Pingom nije bilo obilježja BiH
Blic 16.06.2019
Na poslednjem sastanku predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika sa ambasadorom Narodne Republike Kine u BiH Đi Pinga nisu bila istaknuta obeležja BiH, saopšteno je iz kabineta člana Predsedništva BiH Šefika Džaferovića. – Ovo je nastavak… »
Vesti dana »
Norveška izbacila Brazil, Englezi preživeli dramu na 2.000 metara
BBC News pre 35 minutajoš 30 povezanih
Odluka koja je zapalila Mundijal – Infantino na udaru! FIFA poništila crveni karton Amerikancu, Tramp se oglasio i izazvao haos!
Kurir pre 35 minutajoš 24 povezane
(Foto, video) Kijev u plamenu, gore soliteri! Novi masovni napadi na ukrajinsku prestonicu, Moskva napala iz vazduha, ali i sa mora i kopna: Devetoro mrtvih, desetine povređeno
Blic pre 5 minutajoš 16 povezanih
Vanredna sednica Skupštine Srbije počinje danas, na dnevnom redu 18 tačaka
Beta pre 1 satjoš 13 povezanih



