Povezane vesti
AMSS: Oprez zbog pljuskova tokom dana
RTS 17.06.2019
U Srbiji je jutro delimično ili potpuno oblačno, prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda bez kiše i pljuskova, koji su, međutim najavljeni tokom dana, pa bi vozači trebalo da budu oprezni zbog mogućih klizavih i mokrih kolovoza. Zbog… »
Vozači, naoružajte se strpljenjem: Kolovozi klizavi zbog kiše! Gužva na putevima, putnička sezona u jeku
Kurir 17.06.2019
Saobraćaj u Srbiji odvija se po mestimično mokrim kolovozima, a na putevima kroz stenske useke i klisure postoji opasnost od odrona, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS). Zbog pojačanog saobraćaja, ali i aktuelnih radova jer je građevinska… »
Vesti dana »

Jako nevreme podogilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 20 minutajoš 66 povezanih

"Izveštaj o gladi je potpuna laž": Netanjahu odbacio procenu Globalnog monitora za glad
Večernje novosti pre 26 minutajoš 55 povezanih

Pomera se granica crvene i plave zone potrošnje, skuplji prenos i distribucija
B92 pre 6 minutajoš 22 povezane