Povezane vesti

Dve godine od nesreće bez epiloga, stiglo obećanje predsednika da će pomoći

Dve godine od nesreće bez epiloga, stiglo obećanje predsednika da će pomoći

N1 Info 17.06.2019
Porodica Milomira Milivojevića, mladića stradalog pre dve godine u eksploziji u fabrici Milan Blagojević Namenska u Lučanima, zatražila od predsednika Srbije da slučaj dobije sudski epilog. Izvor: N1 U fabrici "Milan Blagojević - Namenska" u… »
Otac stradalog radnika: Tražimo da se pokrene postupak ili preduzimam radikalne mere

Otac stradalog radnika: Tražimo da se pokrene postupak ili preduzimam radikalne mere

Blic 17.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Predsedništvu razgovarao s Milovanom Milivojevićem, čiji je sin Milomir 2017. stradao u eksploziji u fabrici "Milan Blagojević – Namenska" u Lučanima, kako je najavljeno prošle nedelje. Milivojević… »
Vučić s porodicom nastradalog mladića u Lučanima

Vučić s porodicom nastradalog mladića u Lučanima

RTS 17.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je s porodicom Milomira Milivojevića, mladića koji je pre dve godine poginuo u eksploziji u fabrici "Milan Blagojević Namenska" u Lučanima. Porodica je posle sastanka za N1 rekla da je Vučić obećao da će se… »
Otac mladića stradalog u fabrici oružja u Lučanima: Vučić nam je obećao pomak

Otac mladića stradalog u fabrici oružja u Lučanima: Vučić nam je obećao pomak

Slobodna Evropa 17.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa Milovanom Milivojevićem, ocem mladića Milomira Milivojevića (25), stradalog pre nepune dve godine u eksploziji u pogonu fabrike namenske industrije "Milan Blagojević". Nakon sastanka… »
Vučić obećao porodici poginulog mladića da će se slučaj "pomeriti s mrtve tačke"

Vučić obećao porodici poginulog mladića da će se slučaj "pomeriti s mrtve tačke"

N1 Info 17.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa porodicom Milomira Milivojevića, mladića koji je pre dve godine poginuo u eksploziji u fabrici "Milan Blagojević Namenska" u Lučanima. Naime, porodica Milivojević je za N1 više puta govorila o… »
"Zavetovao sam se sinu da ću isterati istinu na čistac": Otac radnika koji je poginuo u fabrici "Milan Blagojević" ide na…

"Zavetovao sam se sinu da ću isterati istinu na čistac": Otac radnika koji je poginuo u fabrici "Milan Blagojević" ide na…

Pravda 17.06.2019
Milovan Milivojević (54) sutra će iz svojih Lučana put Beograda da na mestu sa koga se vuku najvažniji konci države još jednom zavapi za pomoć da krivci za smrt njegovog sina izađu pred lice pravde. U prestonicu, ukoliko se do tada ništa ne… »
"Zavetovao sam se sinu da ću isterati istinu na čistac": Otac radnika koji je poginuo u fabrici "Milan Blagojević" ide na…

"Zavetovao sam se sinu da ću isterati istinu na čistac": Otac radnika koji je poginuo u fabrici "Milan Blagojević" ide na…

Blic 17.06.2019
Milovan Milivojević (54) sutra će iz svojih Lučana put Beograda da na mestu sa koga se vuku najvažniji konci države još jednom zavapi za pomoć da krivci za smrt njegovog sina izađu pred lice pravde. U prestonicu, ukoliko se do tada ništa ne… »

Vesti dana »