Povezane vesti
Rusi preduhitrili amere: Ruska Duma usvojila zakon o obustavljanju nuklearnog sporazuma!
Pravda 18.06.2019
Ruska Državna duma usvojila je zakon koji je predložio predsednik Rusije Vladimir Putin, a kojim Moskva suspenduje poštovanje obaveza iz Sporazuma o nuklearnim raketama srednjeg dometa (INF). Predlog je podržalo 417 poslanika, a jedan je bio uzdržan… »
Ruska duma usvojila zakon o suspendovanju sporazuma o nuklearnim raketama srednjeg dometa sa SAD
Blic 18.06.2019
Ruska Državna duma usvojila je zakon koji je predložio predsednik Rusije Vladimir Putin, a kojim Moskva suspenduje poštovanje obaveza iz Sporazuma o nuklearnim raketama srednjeg dometa (INF). Predlog je podržalo 417 poslanika, a jedan je bio uzdržan… »
Ruski parlament podržao izlazak Rusije iz sporazuma INF
Slobodna Evropa 18.06.2019
Zastupnici ruskog parlamenta velikom većinom glasova podržali su dekret predsjednika Vladimira Putina o obustavi sudjelovanja Rusije u Ugovoru o nuklearnim projektilima srednjeg dometa (INF) iz 1987. Očekuje se da će Gornji dom parlamenta 26. juna… »
Putin pretekao Trampa: Rusija usvojila zakon o obustavljanju Sporazuma o raketama srednjeg kratkog dometa!
Kurir 18.06.2019
Zakon o obustavljanju važenja Sporazuma o raketama srednjeg i kratkog dometa podržali su Komitet za međunarodne poslove i Komitet za odbranu i bezbednost. Predsednik Rusije Vladimir Putin dao je Državnoj dumi predlog da se obustavi navedeni sporazum. U… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

Pucnjava na žurci tokom muzičkog festivala: Užas u Los Anđelesu: Ima mrtvih i više ranjenih
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Zborovi u Beogradu odali počast žrtvama „Oluje“ pa se uputili do kuće brata Ane Brnabić i premijera Macuta
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Ništa ne može da bude iznad volje naroda": Orban se ponovo oglasio o presudi protiv Dodika: "Neprihvatljivo"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana