Povezane vesti

Sjajne vesti, vratio se Dule Vujošević!

Sjajne vesti, vratio se Dule Vujošević!

Sportske.net 18.06.2019
Nakon duže pauze, trofejni stručnjak ponovo pored parketa. Legendarni Duško Vujošević se vraća u svet košarke! Nakon duže pauze zbog bolesti i operacije koja ga je zatekla u vreme dok je bio selektor Bosne i Hercegovine, nekadašnji trener… »
Vujošević na klupi Kluža: Ozbiljan nivo košarke

Vujošević na klupi Kluža: Ozbiljan nivo košarke

N1 Info 18.06.2019
Bivši trener Partizana Duško Vujošević biće trener Kluža. Vujošević je istakao da je oduševljen projektom koji mu je predstavio rumunski klub. „Drago mi je što sam postao deo ozbiljnog kluba. Nije bilo lako doneti odluku, ali sam posle svega… »
Zvanično: Duško Vujošević preuzeo Kluž

Zvanično: Duško Vujošević preuzeo Kluž

Mozzart sport 18.06.2019
Trofejni stručnjak posle dve godine ima novi klub. Duško Vujošević se vratio u klupsku košarku posle dve sezone. Trofejni stručnjak postao je novi trener rumunske Univerzitatee iz Kluža sa kojom je potpisao ugovor na godinu danu. Kako je saopšteno… »
Zvanično: Duško Vujošević ima novi klub i novi posao! (foto)

Zvanično: Duško Vujošević ima novi klub i novi posao! (foto)

Hot sport 18.06.2019
Najtrofejniji trener u istoriji Partizana Duško Vujošević ima novi posao, on je danas predstavljen u Rumuniji. Posle dve godine od kojih je godinu dana proveo na klupi Bosne i Hercegovine, a godinu u borbi sa teškom bolesti, Duško Vujošević se… »
Dule Vujošević ponovo na parketu!

Dule Vujošević ponovo na parketu!

Mondo 18.06.2019
Proslavljeni košarkaški trener Duško Vujošević ima novi posao. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Bivši trofejni trener Partizana Duško Vujošević novi je šef stručnog štaba rumunske Univerzitatee, sa kojom je potpisao jednogodišnji ugovor. Posle… »
Duško Vujošević novi trener Kluža

Duško Vujošević novi trener Kluža

Sportski žurnal 18.06.2019
Trofejni stručnjak Duško Vujošević postao je trener rumunske Univerzitatee iz Kluža. Kako se navodi, Vujošević je potpisao ugovor na godinu danu i imaće ulogu trenera koordinatora prvog tima. – Srećan sam što sam došao u Kluž, koji je… »

Vesti dana »