Povezane vesti

Šarčević: Nije ovo Haški tribunal da postoji komandna odgovornost

Šarčević: Nije ovo Haški tribunal da postoji komandna odgovornost

Radio 021 18.06.2019
Ministar prosvete Mladen Šarčević rekao je za RTS da je "svojim šefovima ponudio ostavku na tu funkciju" posle afere sa objavljivanjem testova za polaganje male mature. On smatra da "nije ovo Haški tribunal pa da postoji komandna odgovornost"… »
Šarčević: Ponudio sam ostavku svojim šefovima ali nije ovo Hag pa da postoji komandna odgovornost

Šarčević: Ponudio sam ostavku svojim šefovima ali nije ovo Hag pa da postoji komandna odgovornost

IndeksOnline 18.06.2019
BEOGRAD – Ministar prosvete Mladen Šarčević izjavio je večeras da je svojim “šefovima” ponudio ostavku na tu funkciju posle afere sa objavljivanjem testova za polaganje male mature ali i dodao da “nije ovo Haški tribunal pa da postoji… »
Šarčević: Ponudio sam ostavku svojim šefovima ali nije ovo Hag pa da postoji komandna ...

Šarčević: Ponudio sam ostavku svojim šefovima ali nije ovo Hag pa da postoji komandna ...

Beta 18.06.2019
 Ministar prosvete Mladen Šarčević izjavio je večeras da je svojim "šefovima" ponudio ostavku na tu funkciju posle afere sa objavljivanjem testova za polaganje male mature ali i dodao da "nije ovo Haški tribunal pa da postoji komandna… »
Šarčević se konačno oglasio posle afere sa testovima: Ponudio sam ostavku svojim šefovima, ali ovo nije Haški tribunal!

Šarčević se konačno oglasio posle afere sa testovima: Ponudio sam ostavku svojim šefovima, ali ovo nije Haški tribunal!

Pravda 18.06.2019
Ministar prosvete, nauke i tehniloškog razvoja Mladen Šarčević izjavio je da je svojim "šefovima" ponudio ostavku na tu funkciju posle afere sa objavljivanjem testova za polaganje male mature iz matematike. Šarčević je rekao da se u utorak desio… »

Vesti dana »