Povezane vesti
Dve osobe uhapšene u Đakovici zbog trgovine ljudskim organima
N1 Info 19.06.2019
Dve osobe uhapšene su u Đakovici pod sumnjom da su trgovali ljudskim organima i da su se bavili nezakonitim transplantacijama organa, piše Koha. Hapšenje je usledilo u utorak, posle zajedničke akcije Uprave kosovske policije za istragu trgovine ljudima u… »
Hapšenje u Đakovici: Dve osobe osumnjičene da su prodavale organe i nelegalno vršile transplantaciju
Telegraf 19.06.2019
Terete se da su počinili krivična dela: ilegalna transplantacija i trgovina ljudskim organima i ćelijama, kao i za suizvršilaštvo. Dve osobe uhapšene su danas u Ðakovici pod sumnjom da su trgovali ljudskim organizama i da su se bavili nezakonitim… »
Vesti dana »

"Skandalozno, žaliću: Se!" Sarkozi se oglasio nakon što je osuđen na 5 godina zatvora: Nevin sam!
Blic pre 3 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Nedeljnik pre 2 satajoš 36 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Rojters: Dronovi pogodili ruske luke u Novorosijsku i Tuapseu; Zbog ruskih udara 30.000 ljudi u Černigovu bez struje
RTV pre 1 satjoš 27 povezanih

Trijumf Zvezde protiv Dubaija: Crveno-beli treći na VTB Superkupu
Euronews pre 32 minutajoš 35 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 46 povezanih