Povezane vesti
Tramp planira da imenuje Entonija Godfrija za ambasadora u Srbiji
Slobodna Evropa 19.06.2019
Predsednik SAD Donald Tramp objavio je da namerava da za novog američkog ambasadora u Srbiji nominuje Entonija Godfrija iz Virdžinije, prenosi Glas Amerike. Godfri trenutno služi kao zamenik ambasadora SAD u Moskvi, a iza sebe ima skoro 40 službe u… »
Tramp potvrdio: Godfri novi ambasador u Beogradu
Sputnik 19.06.2019
Predsednik SAD Donald Tramp objavio je da namerava da za novog američkog ambasadora u Srbiji nominuje Entonija Godfrija iz Virdžinije, javljaju mediji. Kako je objavljeno na sajtu Bele kuće, Godfri trenutno radi kao zamenik ambasadora SAD u Moskvi, a iza… »
Tramp potvrdio: Entoni Godfri novi ambasador SAD u Beogradu
Telegraf 19.06.2019
Kako je objavljeno je na sajtu Bele kuće, Godfri trenutno radi kao zamenik ambasadora SAD u Moskvi, a iza sebe ima skoro 40 godina službe u američkoj mornarici i diplomatiji. Predsednik SAD Donald Tramp objavio je da namerava da za novog američkog… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 19. avgust: Sutra sunčano i toplo, temperatura do 35 stepeni
Radio sto plus pre 23 minutajoš 24 povezane
Socijalno-ekonomski savet nije doneo odluku o povećanju minimalca, Vlada odlučuje do 15. septembra
Nova ekonomija pre 47 minutajoš 31 povezana
Andrić: Sindikat nije prihvatio predlog Vlade o povećanju minimalne zarade na 600 evra
RTV pre 43 minutajoš 25 povezanih





