Povezane vesti
Prestonica kulture dve godine ranije: Sjajna svetska umetnička imena u Novom Sadu
RTV 20.06.2019
NOVI SAD - Endi Vorhol, Joko Ono, Anri de Tuluz-Lotrek – osim revolucije koje su uneli, svako u svom polju umetnosti, ono što povezuje ova tri velika svetska imena je i Novi Sad, jer će njihova dela biti izložena u okviru „Tvrđave mira“… »
Uroš Đurić vodi posetioce kroz izložbu "Andy Warhol"
Radio 021 20.06.2019
Umetnik Uroš Đurić biće kustos izložbe "Andy Warhol" u Zbirci strane umetnosti Grada Novog Sada, 21. juna u 19 sati. Član Gradskog veća za kulturu Dalibor Rožić je izjavio da je njima kao organizatorima veliko zadovoljstvo što će stručno… »
Uroš Đurić kustos izložbe „Endi Vorhol“
Dnevnik 20.06.2019
NOVI SAD: Poznati umetnik Uroš Ćurić biće kustos izložbe „Endi Vorhol“ u Zbirci strane umetnosti Grada Novog Sada, 21. juna u 19 sati, rečeno je na konferenciji za novinare održanoj u toj ustanovi kulture. Tom prilikom govorilo se i o… »
Vesti dana »
Najmaje deset ljudi ubijeno u „najgoroj masovnoj pucnjavi" u Švedskoj
BBC News pre 43 minutajoš 48 povezanih
Obustava rada advokature u Srbiji kao podrška studentskim zahtevima
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 23 povezane