Povezane vesti

Vučić: Odluka FATF izvanredna vest, ekonomija ubrzano napreduje

Vučić: Odluka FATF izvanredna vest, ekonomija ubrzano napreduje

Dnevnik 21.06.2019
MINSK: Skidanje Srbije sa sive liste Međunarodne organizacije za borbu protiv pranja novca (FATF) je izvanredna vest, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić i navodi da srpska ekonomija ubrzano napreduje i da će rast ove godine biti 3,7 ili 3,8… »
Hvala za "migove" i stav o KiM

Hvala za "migove" i stav o KiM

Večernje novosti 21.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić tokom sastanka u Minsku sa beloruskim kolegom Aleksandrom Lukašenkom poručio. Nećemo nikad zaboraviti posetu prijatelja tokom NATO bombardovanja - rekao šef srpske države. ČINI mi se da sam uspeo da objasnim poziciju… »
Predsednik Srbije u Minsku, zahvalnost Lukašenku zbog "migova"

Predsednik Srbije u Minsku, zahvalnost Lukašenku zbog "migova"

RTS 21.06.2019
Srbija u Belorusiji ima iskrenog prijatelja i politički odnosi dve zemlje su na najvišem novou, istakao je predsednik Aleksabndar Vučić u razgovoru sa predsednikom te zemlje Aleksandrom Lukašenkom. Uveren je i da ekonomski odnosi mogu biti još… »
Vučić razgovarao sa predsednikom Moldavije o situaciji na Kosovu nakon jednostranih poteza Prištine

Vučić razgovarao sa predsednikom Moldavije o situaciji na Kosovu nakon jednostranih poteza Prištine

Danas 21.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Minsku sa predsednikom Moldavije Igorom Dodonom o situaciji na Кosovu nakon jednostranih poteza Prištine u vidu formiranja vojske Кosova i uvodjenja taksi na proizvode iz centralne Srbije… »
Vučić Lukašenku: Pomogli ste Srbiji, nećemo to zaboraviti

Vučić Lukašenku: Pomogli ste Srbiji, nećemo to zaboraviti

Vesti online 21.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Minsku, odmah po dolasku u dvodnevnu zvaničnu posetu Belorusiji, sa predsednikom Alkesandrom Lukašenkom o bilateralnoj saradnji i svim aktuelnim spoljnopolitičkim pitanjima na domaćoj i… »
Pozvao Dodona da poseti Srbiju: Vučić u Minsku razgovarao sa predsednikom Moldavije (foto)

Pozvao Dodona da poseti Srbiju: Vučić u Minsku razgovarao sa predsednikom Moldavije (foto)

Kurir 21.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Minsku sa predsednikom Moldavije Igorom Dodonom, s kojim je razgovarao o bilateralnim odnosima i ekonomskoj saradnji. Izrazivši zahvalnost Moldaviji na principijelnoj podršci očuvanju… »
Vučić iz minska: Lukašenko uskoro u Beogradu, razgovarali smo i o KiM, on dobro razume poziciju Srbije! Očekuje me i važan…

Vučić iz minska: Lukašenko uskoro u Beogradu, razgovarali smo i o KiM, on dobro razume poziciju Srbije! Očekuje me i važan…

Kurir 21.06.2019
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u dvodnevnoj poseti u Minsku, na poziv predsednika Republike Belorusije Aleksandra Lukašenka povodom otvaranja Drugih evropskih igara. Predsednik je rekao da je sa Lukašenkom govorio o bilateralnim… »

Vesti dana »