Povezane vesti
Doneo odluku: Preuničić ostaje veran crveno-belima!
Hot sport 21.06.2019
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić neće menjati klub, evo šta je poručio javnosti… Veliki posao napravio je ‘Terminator’ sa reprezentacijom Srbije u kvalfikacijama za Evropsko prvenstvo. Sada je došao red da se vrati klupskim… »
Dobre vesti za Zvezdu, legenda se vratila na klupu!
Sportske.net 21.06.2019
On će istovremeno nastaviti da obavlja funkciju selektora Srbije. Rukometaši Crvene zvezde su dobili veliko pojačanje na klupi. Od naredne sezone ekipu će ponovo voditi rukometna legenda Nenad Peruničić, što je on potvrdio u izjavi za Žurnal. "Ostajem u… »
Peruničić se vratio u zvezdu: Selektor reprezentacije Srbije opet u crveno-belom: Ekipa je koštala 3.000 evra
Sportal blic 21.06.2019
Paralelno sa reprezentacijom Srbije, Nenad Peruničić (48) sedeće sledeće sezone i na klupi Crvene zvezde. Legenda našeg rukometa i dugogodišnji trener crveno-belih rukometaša potvrdio je "Žurnalu" da će ponovo sesti na klupu sa koje je ustao pre pola… »
Vesti dana »

Ukrajinski poslanik: Samo zajednička liturgija u Moskvi, Minsku i Kijevu može doneti mir
Politika pre 48 minutajoš 32 povezane

Beograd: Počeo protest na Savskom trgu, studenti i građani blokirali saobraćaj
Beta pre 33 minutajoš 235 povezanih

Može li Dodik da ostane predsednik Republike Srpske posle presude
BBC News pre 1 satjoš 95 povezanih

Ivica Dačić: Srbija prodaje LRAD sisteme, blokiran “zvučni top”
Serbian News Media pre 3 satajoš 26 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 4 satijoš 29 povezanih