Povezane vesti
Negujemo sećanje na žrtve i tražimo pravdu
Politika 22.06.2019
U Spomen sobi „Kosmetske žrtve” danas je obeležena 21 godina od prve masovne otmice Srba na KiM, u prisustvu porodica žrtava, direktora Kancelarije za KiM Marka Đurića i zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića, uz podsećanje da niko nije odgovarao… »
Zločinci sad kroje politiku Albanaca
Večernje novosti 22.06.2019
Obeležena 21 godina od masovnog kidnapovanja rudara na KiM. Logorom, gde su odvedeni oteti Srbi, rukovodio Ljimaj. TOGA dana, kao i obično, bili su na poslu. U rudarskoj jami, gde su na najteži način zarađivali za svoje porodice. Albanski teroristi koji… »
21 godina od otmice rudara
Dnevnik 22.06.2019
BEOGRAD: Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih "Kosmetske žrtve" obeležilo je danas 21. godišnjicu otmice devet srpskih rudara površinskog kopa uglja "Belaćevac", čija sudbina nije rasvetljena, a direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić… »
Vesti dana »
Skupština Srbije usvojila svih 40 tačaka dnevnog reda prolećnog zasedanja
In medija pre 2 satajoš 41 povezana
Svečano otvoren vidikovac na Kuli Beograd u prisustvu Vučića i Alabara
Politika pre 11 minutajoš 21 povezana
Otkriveni detalji nakon skandala u Zagrebu: Vandalizam nad pravoslavnom crkvom, uništen stogodišnji vitraž
B92 pre 1 satjoš 23 povezane
Đurđević Stamenkovski: Bombardovanje RTS-a najteži udar na medije u istoriji ratovanja
Euronews pre 3 satajoš 24 povezane




