Povezane vesti

Spektakl po jakoj kiši: Srbiji trofej i viza za Tokio!

Spektakl po jakoj kiši: Srbiji trofej i viza za Tokio!

Dnevnik 23.06.2019
BEOGRAD: Vaterpolisti Srbije osvojili su trofej u Svetskoj ligi i direktan plasman na Olimpijske igre u Tokiju, pošto su danas u spektakularnom finalu, po jakoj kiši, savladali Hrvatsku sa 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3). Još jedan vaterpolo klasik koji će… »
Vaterpolisti Srbije preko Hrvatske do Olimpijskih igara u Tokiju

Vaterpolisti Srbije preko Hrvatske do Olimpijskih igara u Tokiju

Radio 021 23.06.2019
Vaterpolisti Srbije osvojili su Svetsku ligu pobedom nad Hrvatskom 12:11, čime su obezbedili plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine. Oni su slavili pred oko 4.000 gledalaca na Tašu u Beogradu. Hrvati su bolje otvorili meč, imali su dva gola… »
Hrvati pišu o gospodskom dočeku u Beogradu: Evo zašto

Hrvati pišu o gospodskom dočeku u Beogradu: Evo zašto

Mondo 23.06.2019
Sa otvorenog bazena Sportskog centra "Tašmajdan" u nedelju je poslata lepa slika o Srbiji i glavnom gradu. Beograd je pokazao sjajno lice u proteklih nedelju dana. Utakmica za titulu Svetske lige i plasman na Olimpijske igre zaokružila je sedmicu u… »
Junak Filipović: Za ovo se živi, ponosan sam što sam Srbin! Navijači su više verovali od mene samog!

Junak Filipović: Za ovo se živi, ponosan sam što sam Srbin! Navijači su više verovali od mene samog!

Hot sport 23.06.2019
Kada nije išlo, Filip Filipović je pogurao Srbiju ka pobedi nad Hrvatskom. Junak pobede Srbije nad Hrvatskom u pobedi 12:11 bio je ponosan na sebe i tim. – Ovo je bilo sve osim normalnih vremenskih uslova. Čestitam protivniku. Borili su se i bili… »
Srbija osvojila svetsku ligu: Kroz oluju, preko Hrvata do Tokija! (foto)

Srbija osvojila svetsku ligu: Kroz oluju, preko Hrvata do Tokija! (foto)

Večernje novosti 23.06.2019
Vaterpolo tim Srbije, čije je UNIKA sponzor osiguranja, je u nezaboravnom finalu Svetske lige posle velike borbe savladao Hrvatsku sa 12:11 (1:3,5:2,1:3,5:3). OLUJA nije sprečila vaterpolista i sjajne navijače da zajedno proslave odlazak na Olimpijske… »
Trenuci koji su prelomili meč: Majstorija Mandića i gol Filipovića za potapanje Hrvata (video+foto)

Trenuci koji su prelomili meč: Majstorija Mandića i gol Filipovića za potapanje Hrvata (video+foto)

Hot sport 23.06.2019
Vaterpolisti Srbije osvojili su Svetsku ligu. Na taj način došli su i do vize za Olimpijske igre u Tokiju. Nakon blede igre u prvoj četvrtini ništa nije naglašavalo da će Srbija uspeti nemoguće, odnosno dva puta pobediti Hrvatsku u šest dana… »
Heroj pobede - Fića kapiten: Ponosan sam što sam Srbin!

Heroj pobede - Fića kapiten: Ponosan sam što sam Srbin!

Mondo 23.06.2019
"Ni trening nisam odradio u ovakvim uslovima!", rekao je strelac gola odluke u finalu Svetske lige. On je doneo Srbiji plasman na Olimpijske igre. Filip Filipović nije ni video dobro gol, ali je uspeo da zatrese mrežu i da odvede "delfine" u Tokio… »
Haos na Tašmajdanu: Dodela medalja i borba s poplavom!

Haos na Tašmajdanu: Dodela medalja i borba s poplavom!

Mondo 23.06.2019
Neverovatne scene na kultnom beogradskom bazenu tokom i posle finala. Nevreme je stvorilo ogromne probleme organizatorima. Foto: MONDO/Predrag Vujić Nevreme Tašmajdan Pres centar Radovali smo se završnici Svetske lige i nedeljama i mesecima… »
Majstorija Dušana Mandića o kojoj će se pričati!

Majstorija Dušana Mandića o kojoj će se pričati!

Sportske.net 23.06.2019
Srbija je osvojila Svetsku ligu, a jedan od ključnih momenata u velikom finalu desio se pri vođstvu Hrvatske od 9:8. Uspeli su puleni Dejana Savića da ostvare zacrtani cilj, osvojili su Svetsku ligu i obezbedili plasman na Olimpijske igre u Tokiju… »
Vaterpolisti Srbije pobjedom nad Hrvatskom osvojili Svjetsku ligu

Vaterpolisti Srbije pobjedom nad Hrvatskom osvojili Svjetsku ligu

Al Jazeera 23.06.2019
Uz trofej, reprezentacija Srbije izborila je i direktan plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine. Vaterpolisti Srbije osvojili su trofej u Svetskoj ligi i tako izborili direktan plasman na Olimpijske igre u Tokiju, pošto su u dramatičnom finalu… »
Zna se ko je MVP, čestitke od predsednika

Zna se ko je MVP, čestitke od predsednika

Mondo 23.06.2019
Za najboljeg golmana finalnog turnira Svetske lige u Beogradu proglašen je Hrvat, dok je najbolji strelac Japanac. I da je dao samo ona dva gola u finišu finala sa Hrvatskom, od kojih pobedonosni na 17 sekundi do kraja po novoj "provali oblaka" u… »
Pljusak i nezapamćeno nevreme? Koga briga! Ovako su navijači i vaterpolisti Srbije na Tašu bili jedno! /galerija/

Pljusak i nezapamćeno nevreme? Koga briga! Ovako su navijači i vaterpolisti Srbije na Tašu bili jedno! /galerija/

Sportal blic 23.06.2019
Vaterpolo repezentacija Srbije osvojila je Svetsku ligu na Tašmajdanu i kaparisala vizu za Olimpijske igre, pošto je u superfinalu bila bolja od Hrvatske 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3). Neverovatna kiša zahvatila je Beograd, pa je poslednja četvrtina… »
Slika dana – 23. 6.

Slika dana – 23. 6.

Vesti online 23.06.2019
Vaterpolisti Srbije osvojili su Svetsku ligu pobedivši Hrvatsku u neizvesnoj i teškoj utakmici na Tašmajdanu. Rezultat je bio 12:11, ovo je bio šesti meč u šest dana koliko se igrao ovaj turnir, a dva puta je pobeđen dobro poznat rival Hrvatska… »
Spektakl po jakoj kiši: Srbiji trofej i viza za Tokio

Spektakl po jakoj kiši: Srbiji trofej i viza za Tokio

IndeksOnline 23.06.2019
BEOGRAD – Vaterpolisti Srbije osvojili su trofej u Svetskoj ligi i direktan plasman na Olimpijske igre u Tokiju, pošto su danas u spektakularnom finalu, po jakoj kiši, savladali Hrvatsku sa 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3). Junak trijumfa bio je kapiten… »
Srbija osvojila trofej Svetske lige u vaterpolu i mesto na OI

Srbija osvojila trofej Svetske lige u vaterpolu i mesto na OI

Slobodna Evropa 23.06.2019
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je trofej Svetske lige, savladavši u finalu u Beogradu selekciju Hrvatske sa 12:11. Meč na Tašmajdanu rešen je golom Filipa Filipovića iz peterca, svega 17 sekundi pre kraja, posle čega je tim trenera Dejana… »
Filipović: Proradio je srpski inat, nikada u životu nisam ni trenirao u ovakvim uslovima

Filipović: Proradio je srpski inat, nikada u životu nisam ni trenirao u ovakvim uslovima

Mozzart sport 23.06.2019
Srpski vaterpolista ponosan na uspeh naše reprezentacije, proglašen za najboljeg igrača turnira i velikog finala. Cunami je protutnjao Beogradom, ali je Filip Filipović samo pojačao njegov nalet. Postigao je odlučujući gol na meču protiv Hrvatske… »
Filipović MVP Svetske lige

Filipović MVP Svetske lige

Večernje novosti 23.06.2019
Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović proglašen je za najboljeg igrača danas završnog turnira Svetske lige u Beogradu. Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović proglašen je za najboljeg igrača danas završnog… »
Vaterpolisti Srbije osvojili Svetsku ligu i plasirali se na Olimpijske igre

Vaterpolisti Srbije osvojili Svetsku ligu i plasirali se na Olimpijske igre

Novi magazin 23.06.2019
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je danas Svetsku ligu, pošto je u finalu završnog turnira u Beogradu pobedila Hrvatsku sa 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3). Srbiji je ovo 12. zlatna medalja u Svetskoj ligi, a ukupno 14. Trijumfom na otvorenom bazenu… »
Planule karte za vaterpolo klasik Srbije i Hrvatske!

Planule karte za vaterpolo klasik Srbije i Hrvatske!

Telegraf 23.06.2019
Sprema se spektakl na Tašmajdanu. Sve ulaznice za finalni meč završnog turnira Svetske lige između Srbije i Hrvatske su rasprodate, saopštio je Vaterpolo savez Srbije (VŠ). To znači da će vaterpoliste Srbije na "Tašmajdanu" u borbi za novi trofej… »

Vesti dana »