Povezane vesti

Lazić nije čekao! Odmah Javio bivšoj ženi za prinovu: Oglasila se Ana Sević, evo šta je poručila Marini i Darku…

Lazić nije čekao! Odmah Javio bivšoj ženi za prinovu: Oglasila se Ana Sević, evo šta je poručila Marini i Darku…

Kurir 24.06.2019
Darko Lazić i Marina Gagić u ranim jutarnjim časovima dobili su sina Andreja, a pevač se odmah pohvalio na društvenim mrežama. Međutim, sve je interesovala i reakcija pevačeve bivše žene, Ane Sević. Kako je Sevićeva sama izjavila, Darko joj je… »
Verenica Darka Lazića se oglasila prvi put nakon porođaja (FOTO)

Verenica Darka Lazića se oglasila prvi put nakon porođaja (FOTO)

Vesti online 24.06.2019
Verenica Darka Lazića porodila se jutros u 7.15 sati ujutru kada je na svet stigao dečak Aleksej koji je njoj prvo dete, dok Darko iz braka sa Anom Sević ima ćerku Lorenu. Nekoliko sati kasnije ova novopečena mama oglasila se predivnom porukom… »
Darko Lazić je postao tata po drugi put: Presrećan sam!

Darko Lazić je postao tata po drugi put: Presrećan sam!

Svet plus 24.06.2019
Popularni pevač Darko Lazić ovog jutra postao je tat po drugi put, kada je njegova verenica Marina na svet donela sina kome su ponosni roditelji dali ime Aleksej. Presrećan sam! Marina se porodila u bolnici "Narodni front" a portal Pink.rs pozvao je… »
Porodila se Marina! Darko Lazić po drugi put postao otac!

Porodila se Marina! Darko Lazić po drugi put postao otac!

Svet & Skandal 24.06.2019
Verenica Darka Lazića, Marina Gagić danas, 24. juna, na svet je donela dečaka Alekseja, a popularni pevač po drugi put postao je otac. Marina se porodila prirodnim putem u bolnici u Pećincima. Marina je Darku radosnu vest, da će dabiti bebu… »
Darko Lazić ekskluzivno za kurir! Presrećan sam zbog sina, ljubi ga taja! A moja Marina je lavica! (foto)

Darko Lazić ekskluzivno za kurir! Presrećan sam zbog sina, ljubi ga taja! A moja Marina je lavica! (foto)

Kurir 24.06.2019
Pevač Darko Lazić i njegova verenica Marina Gagić postali su roditelji dečaka Alekseja. Marina se porodila jutros, 24. juna u 7.15 sati, a poznati tata i ne trudi se da sakrije radost. "Noćas od tri smo bili u bolnici Narodni front, porodila se… »
Oglasila se Marina Gagić prvi put posle porođaja! Verenica Darka Lazića napravila bum na društvenim mrežama ovom porukom…

Oglasila se Marina Gagić prvi put posle porođaja! Verenica Darka Lazića napravila bum na društvenim mrežama ovom porukom…

Kurir 24.06.2019
Marina Gagić porodila se danas, 24 juna, u 7.15 sati ujutru. Dečak Aleksej njoj je prvo dete, koje je dobila sa Darkom Lazićem. Pevač iz prvog braka ima ćerku Lorenu. Prvi put nakon porođaja, Marina se oglasila na društvenim mrežama, ispod… »
Stigle rode: Darko Lazić dobio naslednika, evo koje ime su izabrali za njega! (foto)

Stigle rode: Darko Lazić dobio naslednika, evo koje ime su izabrali za njega! (foto)

Večernje novosti 24.06.2019
Da je dobio naslednika, Darko se pohvalio svima na svom Instagram profilu. POPULARNI pevač Darko Lazić i njegova verenica Marina Gagić rano jutros postali su roditelji dečaka. Iako su očekivali da će se Marina poroditi pre nekoliko dana, njihov sin… »
Darko Lazić dobio sina! Evo koje je ime pevač na kraju izabrao za svog naslednika! (foto)

Darko Lazić dobio sina! Evo koje je ime pevač na kraju izabrao za svog naslednika! (foto)

Kurir 24.06.2019
Pevač Darko Lazić i njegova verenica Marina Gagić danas su u ranim jutarnjim satima postali roditelji dečaka Alekseja. Marina se porodila u 7 sati i 15 minuta, a presrećni otac odmah je sreću podelio sa svima. "Draga naša familijo, naši kumovi… »
Prijatelji, familijo, kumovi - dobili smo sina!

Prijatelji, familijo, kumovi - dobili smo sina!

Mondo 24.06.2019
Verenica popularnog pevača porodila se rano jutros. Pevač Darko Lazić koji je krajem prošle godine doživeo saobraćajnu nesreću, postao je tata po drugi put. Jutros u 7.15 Darko Lazić i njegova izabranica Marina Gagić dobili su sina, a ponosni… »

Vesti dana »