Povezane vesti

Aleksandra Prijović skrhana bolom. Otišao je zauvek njen oslonac!

Aleksandra Prijović skrhana bolom. Otišao je zauvek njen oslonac!

Svet plus 24.06.2019
Pevačica skrhana bolom! Aleksandra Prijović podelila je sa svojim pratiocima tužnu vest na društvenoj mreži Instagram. Naime, pevačici je juče preminuo deka za kog je bila veoma vezana. Otišao je zauvek njen oslonac! -Mili moj dekice, otišao si… »
"Otišao si mi juče, ne mogu da opišem bol": Tuga u domu Aleksandre Prijović, pevačici preminuo voljeni član porodice

"Otišao si mi juče, ne mogu da opišem bol": Tuga u domu Aleksandre Prijović, pevačici preminuo voljeni član porodice

Blic 24.06.2019
Pevačici Aleksandri Prijović preminuo je deka za kojeg je bila veoma vezana. Nakon što je ostala bez voljenog člana porodice, Aleksandra Prijović se emotivnim rečima oprostila od svog deke. - Mili moj dekice, otišao si mi juče... mnogo ćeš mi… »
Smrtni slučaj u domu Aleksandre Prijović: Pevačica se oglasila potresnom porukom (foto)

Smrtni slučaj u domu Aleksandre Prijović: Pevačica se oglasila potresnom porukom (foto)

Večernje novosti 24.06.2019
Aleksandra Prijović oglasila se na društvenim mrežama, objavivši tužne vesti o smrti dede Bore Mihajlovića, za kojeg je, kako je više puta isticala, bila izuzetno vezana. Aleksandra Prijović oglasila se na društvenim mrežama, objavivši tužne… »
Smrtni slučaj u domu Aleksandre Prijović, pevačica se oglasila potresnom porukom (foto)

Smrtni slučaj u domu Aleksandre Prijović, pevačica se oglasila potresnom porukom (foto)

Telegraf 24.06.2019
Pevačica je podelila tužne vesti na društvenim mrežama. Aleksandra Prijović oglasila se na društvenim mrežama, objavivši tužne vesti o smrti dede Bore Mihajlovića, za kojeg je, kako je više puta isticala, bila izuzetno vezana. Aleksandra se… »

Vesti dana »