Povezane vesti

Lazić o ugovoru: Razmišljao sam možda jednu sekundu

Lazić o ugovoru: Razmišljao sam možda jednu sekundu

N1 Info 24.06.2019
Branko Lazić nastavlja karijeru u Crvenoj Zvezdi, dugogodišnji kapiten crveno belih potpisao je novi ugovor do 2022. godine. Kako i sam Lazić priznaje, nije imao nikakvu dilemu o produžetku više nego uspešne saradnje sa Zvezdom. "Razmišljao sam… »
Branko Lazić još tri godine u Crvenoj zvezdi!

Branko Lazić još tri godine u Crvenoj zvezdi!

Mozzart sport 24.06.2019
Kapiten crveno-belih produžio ugovor. Kapiten Crvene zvezde Branko Lazić potpisao je u ponedeljak novi trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Dakle do 2022. godine! Rekorder po broju odigranih utakmica u crveno-belom dresu i broju osvojenih trofeja… »
Na radost zvezdaša: Novi veoma važan potpis na Malom Kalemegdanu! (foto)

Na radost zvezdaša: Novi veoma važan potpis na Malom Kalemegdanu! (foto)

Hot sport 24.06.2019
Nastaviće da pomera granice rekorder po broju odigranih utakmica u crveno-belom dresu. Kapiten KK Crvena zvezda Branko Lazić potpisao je u ponedeljak novi trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Na Malom Kalemegdanu ostaje do 2022. godine. Rekorder po… »
U crveno-belom do penzije! Zvezdin rekorder ne mrda sa Malog Kalemegdana!

U crveno-belom do penzije! Zvezdin rekorder ne mrda sa Malog Kalemegdana!

Sportal blic 24.06.2019
Kapiten KK Crvena zvezda Branko Lazić potpisao je u ponedeljak novi trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Rekorder po broju odigranih utakmica u crveno-belom dresu i broju osvojenih trofeja na Malom Kalemegdanu ostaje do 2022. godine. Lazić je osvojio… »
Branko Lazić nije imao nikakvu dilemu: "Razmišljao sam samo sekundu prilikom produžetka ugovora!"

Branko Lazić nije imao nikakvu dilemu: "Razmišljao sam samo sekundu prilikom produžetka ugovora!"

Sportal blic 24.06.2019
Košarkaški klub Crvena zvezda proteklu sezonu je okončao sa tri osvojena trofeja. U vitrinama kluba sa Malog Kalemegdana su završili trofeji namenjeni šampionu ABA lige, prvaku Srbije, kao i osvajaču Superkupa ABA lige. Ovim peharima kapiten kluba… »
Lazić o novom ugovoru, šta očekuje u narednih godinu dana?

Lazić o novom ugovoru, šta očekuje u narednih godinu dana?

Sportske.net 24.06.2019
Lazić je potpisao danas novi ugovor sa Crvenom zvezdom. Crvena zvezda je danas ozvaničila, Branko Lazić će nastaviti da igra u dresu aktuelnog šampiona ABA lige. Da li je Branko Lazić razmišljao kada je dobio ponudu za produžetak ugovora? "Ne… »
Branko Lazić produžio ugovor sa Zvezdom na još tri godine

Branko Lazić produžio ugovor sa Zvezdom na još tri godine

Danas 24.06.2019
Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić potpisao je danas novi trogodišnji ugovor sa tim klubom. Rekorder po broju utakmica i osvojenih trofeja, u Zvezdi će ostati do 2022. godine, navodi se u saopštenju na klupskom sajtu. „Velika nam je… »
Branko Lazić ne mrda nigde, do 2022. u crveno belom

Branko Lazić ne mrda nigde, do 2022. u crveno belom

N1 Info 24.06.2019
Kapiten Crvene zvezde i rekorder po broju mečeva u dresu tog kluba Branko Lazić produžio je ugovor i u srpskom evroligašu će biti do 2022. godine. Kapiten KK Crvena zvezda mts Branko Lazić potpisao je u ponedeljak novi trogodišnji ugovor sa… »
Branko Lazić još tri godine u Crvenoj zvezdi

Branko Lazić još tri godine u Crvenoj zvezdi

Sportski žurnal 24.06.2019
Lazić, rekorder po broju utakmica (više od 500) i broju trofeja (14) već osam godina je na Malom Kalemegdanu i za to vreme postao jedan od najboljih defanzivaca u Evropi, kao i reprezentativac Srbije. Kapiten KK Crvena zvezda Branko Lazić potpisao je… »
Potpisao: Kapiten i "ministar odbrane" veran Zvezdi

Potpisao: Kapiten i "ministar odbrane" veran Zvezdi

Mondo 24.06.2019
Branko Lazić u ponedeljak se obavezao da će crveno-beli dres nositi do leta 2022. Rekorder po broju odigranih utakmica i broju osvojenih trofeja ostaje u Crvenoj zvezdi! Kapiten ekipe, Branko Lazić (30 godina, 197 cm), potpisao je u ponedeljak novi… »

Vesti dana »